Lietuvos kariuomenė
 
Grįžti į pradinįSvetainės medis English Neįgaliesiems

 

 

linkas ministerija 

Viršininkas

 

Gen. Adolfo Ramanausko Kovinio rengimo centro viršininkas

plk. EVALDAS STAKAITIS  

 

GIMIMO DATA, VIETA

 

1966 m. sausio 26 d., Šiaulių rajonas

 

IŠSILAVINIMAS IR KARINĖ KVALIFIKACIJA

Aukštasis, Kūno kultūros institutas - pradinis karinis rengimas ir kūno kultūra.

Jungtinio vadovavimo ir Generalinio štabo karininko kursas, Baltijos gynybos koledžas. JAV Sausumos pajėgų karo koledžas, Strateginių studijų magistras.

PROFESINĖ PATIRTIS 

1991-10-14/1992-01-31 klausytojas (LR Karininkų kursai)

1992-03-17/1992-10-01 būrio vadas (Lauko kariuomenės brigada Šiaulių motodesantinis batalionas)

1992-10-01/1995-12-12 štabo viršininkas- bataliono vado pavaduotojas (LKB Šiaulių MDB)

1995-12-12/1996 08-21 vadas (MPB "Geležinis vilkas" Šiaulių MPB)

1996-10-01/1997-03-11 štabo viršininkas (KASP Telšių ATGŠ)

1997-03-11/1998-02-25 viršininko pavaduotojas (KAM Gynybos štabo Operatyvinės valdybos Mobilizacijos ir resursų planavimo sk.)

1998-02-25/1999-03-01 vyr. specialistas (KAM GŠ Operacijų v-os J-3 Mobilizacijos ir resursų planavimo sk.)

1999-03-11/1999-10-01 viršininkas (KAM GŠ Operacijų v-os Mobilizacijos ir resursų planavimo sk.)

1999-10-01/2003-02-01-31 Gynybos atašė Danijos Karalystėje, Norvegijos karalystei ir nuo 2001-08-27 Švedijos Karalystei (Krašto apsaugos ministerija; Karinių atstovų ir gynybos atašė grupė) (KAM)

2003-04-16/205-09-01 Skyriaus viršininkas (Krašto apsaugos ministerija; Gynybos štabas; J-2; Analizės skyrius)

2005-09-0/2006-03-30 1Kariuomenės vado padėjėjas

2006-08-01/2007-01-02 Skyriaus viršininkas (Krašto apsaugos ministerija, Gynybos štabas, J-1, Mobilizacijos planavimo skyrius)

2008-06-16/2010-07-31 skyriaus viršininkas (JŠ, Planavimo valdyba J5, Operacijų planavimo skyrius)

2010-08-01/2013-07-29 Sąveikos karininkas (OJN OMM 0020) (LKK, Kanceliarija, Atstovavimo grupė, Jungtinių pajėgų vadovybės štabo Briunsiume grupė (JFC HQ)) 2013-07-29/2015-04-01 Rinktinės vadas (KASP 8 rinktinė, Vadovybė)

2015-04-01/2018-09-03 Valdybos viršininkas (JŠ/GŠ, Personalo ir administravimo valdyba)

2018-09-03 - ARKRC viršininkas (Mokymo ir doktrinų valdyba)

 
KARINIAI LAIPSNIAI1992-02-11 Leitenantas (OF-0(1)
1993-07-21 Vyresnysis leitenantas (OF-1)
1995-07-13 Kapitonas (OF-2)
1999-03-01 Majoras (OF-3)

2009-11-23 Pulkininkas leitenantas (OF-4)

2015-11-23 Pulkininkas  (OF-5)
APDOVANOJIMAI 

Rusijos kariuomenės išvedimo iš Lietuvos atminimo ženklas (KA ministras, 1993-11-15)

Lietuvos Respublikos krašto apsaugos sistemos proginis įstojimo į NATO medalis (KA ministras, 2004-05-18)

Lietuvos Respublikos krašto apsaugos sistemos medalis " Už tarptautines operacijas" (KA ministras, 2005-01-12)

Lietuvos Respublikos krašto apsaugos sistemos medalis " Už tarptautines operacijas" ženklas 2 (KAM, 2012-04-03)

Lietuvos kariuomenės pajėgų medalis "Už pasižymėjimą" (LK Sausumos pajėgų vadas, 2015-04-30)

Skatintas vardinėmis dovanomis, padėkomis ir kitais apdovanojimais

 

UŽSIENIO KALBOSAnglų, rusų

 

ŠEIMINĖ PADĖTIS

 

Vedęs, turi 3 vaikus

 

POMĖGIAI

 

Skaitymas, karybos istorija, sportas

  
  
  
  

Generolo Adolfo Ramanausko kovinio rengimo centro naujienos

 

 
 

 
 
 
 

 
 
 
 
 
Informacija atnaujinta 2018-09-10
Sprendimas: Fresh Media