Lietuvos kariuomenė
 
Grįžti į pradinįSvetainės medis English Neįgaliesiems

 

 

linkas ministerija 

Biliardo turnyras

2019-03-12

Š. m. kovo 3 d. Klaipėdos įgulos karininkų ramovės salėje vyko biliardo turnyras, kuriame savo taiklumą išbandė LDK Birutės Klaipėdos regiono karininkų šeimų moterų draugijos narės, LŠS Vakarų (jūros) šaulių 3-iosios rinktinės šauliai, KJP karininkai. Ramovės vedėjas Leonas Stonkus susirinkusius suskirstė į komandas, kurias turėjo sudaryti LDK Birutės moterų draugijos narė ir karininkas. Turnyras vyko keliais etapais. Susumavus rezultatus, kaip ir pernai, pirmoji vieta atiteko LDK Birutės Klaipėdos regiono moterų draugijos pirmininkės Sigitai Stonkienės ir LŠS 3-iosios rinktinės vado ats. mjr. Rolando Lukšo komandai. Nugalėtojams buvo įteikti ramovės įsteigti diplomai.
Viso renginio metu įvairius žaidimus mažiesiems organizavo ir pravedė ramovės raštinės administratorė Aušromena Lukšienė. Džiaugiamės, kad šis turnyras pavyks ir yra labai laukiamas. Iki susitikimų kitais metais!

Komentuokite
Krašto apsaugos ministerija pasilieka teisę pašalinti komentarus, įžeidžiančius žmogaus garbę ir orumą, skatinančius tautinę, rasinę, religinę nesantaiką, skatinančius smurtą.
Vardas
El. paštas
Komentaro tekstas
Apsaugos kodas secimg

 

 

 
 

 
 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
Sprendimas: Fresh Media