Lietuvos kariuomenė
 
Grįžti į pradinįSvetainės medis English Neįgaliesiems

 

 

linkas ministerija 

Įgulos karių šeimų sporto šventė

2016-03-07
image

Įgulos karių šeimų sporto šventė

Kovo 6 d. LK Klaipėdos įgulos karininkų ramovėje vyko šeimų sporto šventė. Ramovės viršininkas Leonas Stonkus visus šventės dalyvius pasveikino su artėjančia Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo diena, palinkėjo visiems geros nuotaikos ir puikių rezultatų. Šventėje dalyvavo LDK Birutės karininkų šeimų moterų sąjungos Klaipėdos draugijos moterys ir šeimos nariai, LŠS Vakarų (Jūros) šaulių 3-iosios rinktinės atstovai.
Nuo pat ryto dalyviai, pasiskirstę į komandas, buvo pakviesti susirungti biliardo, teniso, šaškių, šachmatų rungtyse. Nebuvo pamiršti ir mažieji šventės dalyviai-vaikai. Jiems buvo suorganizuota įvairių žaidimų, atrakcionų. Nugalėtojai buvo apdovanoti saldžiais prizais..
Suaugusiųjų rungtyje didelio susidomėjimo ir palaikymo sulaukė biliardo turnyras, kuriame savo taiklumą išbandyti galėjo tik komandos, sudarytos iš mišrių porų. Turnyro nugalėtojai buvo paskelbti tik po atkaklių kovų. Tačiau varžybose nugalėjo draugystė.
Šventės dalyviai į namus išsiskirstė su gera nuotaika, maloniai praleidę popietę.
Tekstas ir nuotraukos Aušromenos Lukšienės, LK Klaipėdos įgulos karininkų ramovė.

Komentuokite
Krašto apsaugos ministerija pasilieka teisę pašalinti komentarus, įžeidžiančius žmogaus garbę ir orumą, skatinančius tautinę, rasinę, religinę nesantaiką, skatinančius smurtą.
Vardas
El. paštas
Komentaro tekstas
Apsaugos kodas secimg

 

 
 

 
 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
Sprendimas: Fresh Media