Lietuvos kariuomenė
 
Grįžti į pradinįSvetainės medis English Neįgaliesiems

 

 

linkas ministerija 

Kariuomenės ir visuomenės diena Klaipėdoje

2016-05-17
image

   Š. m. gegužės 14 d. Klaipėdoje, Kruizinių ir karo laivų terminalo aikštėje vyko Klaipėdos įgulos Kariuomenės ir visuomenės dienos renginys. Nuo pat ryto aikštėje rikiavosi karinė technika, palapinėse įgulos kariai pristatė savo ginkluotę. Šventėje dalyvavo užsienio valstybių karinai laivai. Didelį įspūdį šventės dalyviams padarė į aikštę nusileidęs karinis sraigtasparnis. Klaipėdos įgulos karininkų ramovė taip pat prisidėjo prie šios šventės.  

   Ramovei skirtoje palapinėje iškabinome vaikų piešinius apie Lietuvos kariuomenę. Mažuosius šventės dalyvius-vaikučius pakvietėme nupiešti piešinius karine tematika bei kas labiausiai įsiminė šventėje. Tuo tarpu tėveliai noriai dalyvavo jiems surengtoje viktorinoje, kurioje reikėjo pasukti galvą, norint teisingai atsakyti į mūsų paruoštus klausimus apie Lietuvos kariuomenę. Viktorinos nugalėtojai buvo apdovanoti prizais. Nebuvo pamiršti ir mažieji dailininkai. Jiems taip pat įteikėme po mažą dovanėlę. Vaikai dar ilgai būriavosi prie mūsų palapinės, tačiau šventė baigėsi ir visi su gera nuotaika ir nepakartojamais įspūdžiais išsiskirstėme į namus. Iki susitikimo kitais metais.
   Straipsnio autorė Aušromena Lukšienė

Komentuokite
Krašto apsaugos ministerija pasilieka teisę pašalinti komentarus, įžeidžiančius žmogaus garbę ir orumą, skatinančius tautinę, rasinę, religinę nesantaiką, skatinančius smurtą.
Vardas
El. paštas
Komentaro tekstas
Apsaugos kodas secimg

 

 
 

 
 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
Sprendimas: Fresh Media