Lietuvos kariuomenė
 
Grįžti į pradinįSvetainės medis English Neįgaliesiems

 

 

linkas ministerija 

2016 m. naujienos

Juozo Vitkaus inžinerijos batalione lankėsi, Lietuvos kariuomenės Gynybos štabo viršininkas generolas majoras Vitalijus Vaikšnoras
2018-01-19
img
Š. m. sausio 19 d. Juozo Vitkaus inžinerijos batalione (toliau - JVIB) lankėsi Lietuvos kariuomenės Gynybos štabo viršininkas generolas majoras Vitalijus Vaikšnoras. Vizito metu bataliono vadas plk. ltn. Ramūnas Jurskis - supažindino svečią su bataliono istorija, išsamiai pristatė jo struktūrą ir uždavinius.
null
Juozo Vitkaus inžinerijos batalionas pasiruošęs galimiems potvyniams
2016-12-30
img
Kaip ir kiekvienais metais Juozo Vitkaus inžinerijos batalionas kartu su kitais kariuomenės padaliniais taip ir šiemet yra pasiruošęs prireikus teikti pagalbą nuo potvynio nukentėjusioms šalies savivaldybėms ir gyventojams.
null
Generolo Jono Žemaičio Lietuvos karo akademijoje pagerbti pasižymėję sportininkai
2016-12-21
img
2016 m. gruodžio 20 d. Generolo Jono Žemaičio Lietuvos karo akademijoje (toliau – LKA) vyko pasižymėjusių kariuomenės sportininkų ir specialistų, atsakingų už sporto renginius, pagerbimo ceremonija (toliau – ceremonija), kurioje dalyvavo Juozo Vitkaus inžinerijos bataliono (toliau – JVIB) kariai (kpt. Gediminas Juršėnas, vyr. ltn. Mindaugas Ramanauskas, vyr. srž. Tomas Rutavičius, vyr. srž. Rimgaudas Klibavičius, gr. Linas Lužeckas, gr. Audrius Šileris, vyr. eil. Edgaras Jasulaitis, eil. Andrius Puskepalis, eil. Sergej Kasatkin).
null
Juozo Vitkaus inžinerijos batalione lankėsi Lietuvos kariuomenės Strateginės komunikacijos departamento ir Šaulių sąjungos atstovai
2016-12-20
img
Šiandien Juozo Vitkaus inžinerijos batalione lankėsi Lietuvos kariuomenės Strateginės komunikacijos departamento Informacinių operacijų skyriaus viršininkas mjr. Linas Idzelis, kuris gausiai susirinkusių bataliono karių auditorijai skaitė paskaitą apie lyderystę.
null
Juozo Vitkaus inžinerijos batalione vyko Kalėdinė popietė
2016-12-16
img
Š. m. gruodžio 16 d. visa Juozo Vitkaus inžinerijos bataliono šeima susirinko į Kalėdinę popietę. Visus susirinkusius į vieną vietą karius sveikino Kauno įgulos kapelionas T. Karklys, kuris kariams ir jų artimiesiems linkėjo dvasinės stiprybės, jaukių ir šiltų Šv. Kalėdų, laimino tarnaujančius karius bei drauge meldėsi už karo inžinierių šeimos narius.
null
Žiemiški orai stiprino karių kovinę dvasią
2016-12-15
img
Š.m. gruodžio 12-15 dienomis Gaižiūnų poligone ir Tartokų (Jonavos raj.) kaimo ribose vyko 2-osios inžinerijos kuopos būrių vertinamosios lauko taktinės pratybos.
null
Juozo Vitkaus inžinerijos batalione – savaitė skirta edukacijai
2016-12-09
img
Šią savaitę Inžinerijos batalione –edukacinė savaitė. Bataliono kariai lankėsi net trejose pažintinėse ekskursijose.
null
Juozo Vitkaus inžinerijos bataliono išminuotojai kėlė kvalifikaciją sprogmenų neutralizavimo vadovo kurse
2016-12-06
img
Š. m. lapkričio 7 d. – gruodžio 2 d. net 9 Juozo Vitkaus inžinerijos bataliono Sprogmenų neutralizavimo kuopos kariai dalyvavo standartinių sprogmenų neutralizavimo vadovo kurse, kurį organizuoja Sausumos pajėgų Juozo Lukšos mokymo centras (SP JLMC).
null
Juozo Vitkaus inžinerijos bataliono išminuotojai Smiltynėje rado ir sunaikino daugiau kaip du šimtus sprogmenų
2016-11-25
img
Nerijos forto, kuriame yra įsikūręs Jūsų muziejus, rekonstrukcijos darbai buvo iššūkis ne tik darbus atliekantiems darbininkams, bet ir Juozo Vitkaus inžinerijos bataliono Sprogmenų neutralizavimo kuopos kariams, kurie ne vieną reagavo į gautus pranešimus apie rastus sprogmenis.
null
Juozo Vitkaus inžinerijos batalione buvo iškilmingai paminėtos 98-osios Lietuvos kariuomenės įkūrimo metinės
2016-11-23
img
Lapkričio 23 d. rytą Juozo Vitkaus inžinerijos batalione vyko Lietuvos kariuomenės dienos paminėjimas, kuris tradiciškai prasidėjo Lietuvos Respublikos himno giedojimu. Po jo paskaitą apie Lietuvos kūrimąsi skaitė Vytauto Didžiojo karo muziejaus vyriausiasis muziejininkas Matas Toliušis. Po prasmingos įžangos, tradiciškai buvo įteikti skatinimai kariams, o vėliau sveikinimo žodį tarė Juozo Vitkaus inžinerijos bataliono vadas mjr. Ramūnas Jurskis, kuris kariams ir jų šeimoms linkėjo stiprybės ir ištvermės. Pasibaigus renginiui batalione, kariai išvyko į šv. Mišias Kauno įgulos bažnyčioje.
null
 

 
 

 
 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
Sprendimas: Fresh Media