Lietuvos kariuomenė
 
Grįžti į pradinįSvetainės medis English Neįgaliesiems

 

 

linkas ministerija 

2013 m. naujienos

Juozo Vitkaus inžinerijos bataliono kolektyvas surengė Kalėdinę vakaronę
2013-12-28
img

Gruodžio 27 d. Juozo Vitkaus inžinerijos bataliono (toliau – JVIB) kariai pasveikino vieni kitus kalėdinės vakaronės metu. Šiais metais kiekvienas padalinys šventinio vakaro metu persirengė ir pristatė įvairias profesijas.  

null
2013 metai Juozo Vitkaus inžinerijos batalione
2013-12-27
img

2013 metai  Juozo Vitkaus inžinerijos batalione ( toliau – JVIB) išties pralėkė kosminiu greičiu. Užduočių vykdymo spektras ne tik nesumažėjo, bet ir padidėjo. Be nuolatinės kovinių šaudymų, standartinių sprogmenų neutralizavimo užduočių, pėstininkų pratybų inžinerinio aprūpinimo ir bendrosios inžinerijos pajėgumų panaudojimo remiant Lietuvos kariuomenės vienetus, inžinieriams teko nuolatinę paramą teikti Vadovybės apsaugos departamentui (toliau-VAD) susijusią su Lietuvos pirmininkavimu Europos Sąjungoje.

null
Atvirųjų durų diena sukvietė gausų jaunimo būrį į JVIB
2013-11-21
img

Lapkričio 21 d. Juozo Vitkaus inžinerijos batalione (toliau – JVIB) vyko tradicinė atvirųjų durų diena, skirta Lietuvos kariuomenės dienai paminėti. Ketvirtadienio rytą ir popietę bataliono kariai pasitiko apie 800 vaikų, jų auklėtojų, mokytojų ir tėvelių iš įvairių Kauno mokyklų bei darželių.

null
Vėlinių išvakarėse bataliono kariai aplankė karių kapus
2013-10-31
img

Vėlinių išvakarėse bataliono kariai aplankė tarpukario generolų kapus. Pirmiausia buvo aplankytos Petrašiūnų kapinės-Lietuvos elito panteonas, kuriose amžino atilsio atgulė daugybė mūsų šaliai nusipelniusių žmonių. tradiciškai pagerbėme tarpukario gen. Prano Tamašausko atminimą.

null
Inžinerijos batalione prasidėjo jaunųjų šaulių stovykla
2013-10-28
img
Spalio 28 d. Juozo Vitkaus inžinerijos batalione iškilmingu vėliavos pakėlimu oficialiai atidaryta jaunųjų šaulių stovykla. Į stovyklą susirinko 18 patyrusių jaunuolių iš visos Lietuvos. Jau nuo pietų jaunieji stovyklos dalyviai gilinosi į rikiuotės subtilybes ir susipažino su batalionu. Kiekviena stovyklos diena sutvirtina įgytas žinias ir įgūdžius, kuriuos jaunieji šauliai pademonstruos baigiamosiose lauko taktinėse pratybose.
null
Išminuotojai sunaikino 250 kg. sveriančia avijacijos bombą
2013-10-09
img
Vakar dienos popietė Juozo Vitkaus inžinerijos bataliono Sprogmenų neutralizavimo kuopos kariams išties buvo darbinga. Bataliono kariai išminuotojai sureagavo į gautą signalą iš „Aro“ ir pirmiausiai išskubėjo  į įvykio vietą  Pagėgių savivaldybėje
null
Išminuotojai sunaikino milžinišką kiekį Antrojo pasaulinio karo sprogmenų
2013-10-01
img

Vakar dienos popietė Juozo Vitkaus inžinerijos bataliono (toliau – JVIB) Sprogmenų neutralizavimo kuopos kariams išties buvo darbinga. Grybautojams atsitiktinai suradus Panevėžio r., šalia Klevečkinės kaimo esančiame miške didelį kiekį sprogmenų, bataliono kariai išminuotojai sureagavo į gautą signalą ir išskubėjo į įvykio vietą.

null
Juozo Vitkaus inžinerijos batalione tradiciškai vyko Lietuvos kariuomenės virvės traukimo čempionatas
2013-09-27
img

Š. m. rugsėjo 27 dieną Juozo Vitkaus inžinerijos batalione tradiciškai vyko Lietuvos kariuomenės virvės traukimo čempionatas kurį organizavo Lietuvos kariuomenės sporto klubas ir Juozo Vitkaus inžinerijos batalionas.

null
Štabo kuopos kariai atnaujino individualius įgūdžius Kazlų Rūdos poligone
2013-09-13
img
Juozo Vitkaus inžinerijos bataliono štabo kariai tobulino savo individualius kario įgūdžius Kazlų Rūdos poligone.
null
Kariai dalyvavo tradiciniuose Šiluvos atlaiduose
2013-09-10
img

2013 m. rugsėjo 10 d. bataliono profesinės karo tarnybos kariai dalyvavo tradiciniuose Šiluvos atlaiduose, Raseinių rajone. Šiemet renginyje batalioną atstovavo ypač gausus 40-ies karių būrys su dalinio vėliava bei keliolika karių piligrimų.

null
 

 

 
 

 
 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
Sprendimas: Fresh Media