Lietuvos kariuomenė
 
Grįžti į pradinįSvetainės medis English Neįgaliesiems

 

 

linkas ministerija 

Vėlinės

2012-11-05
image

Lietuviai visada gerbė mirusiųjų atminimą, kapines laikė šventomis ramybės vietomis, šimtmečiais išsaugojo ir iš kartos į kartą perdavė pagarbos mirusiesiems ir jų atminimo papročius. Mirtis - tai ateinančio ir nueinančio pasaulio jungtis. Mūsų ateitis - tai gimstantis, mūsų praeitis tai protėvių kapai. Mirtis - tai riba, kurios peržengti nepavyko niekam.
Dragūnai taip pat nepamiršo savo senolių kapų. Kaip kiekvienais metais, taip ir šiemet neliko užmirštos Kairių poligono teritorijoje esančios kapinaitės (Labotakių kaimo, Stariškių kaimo senosios kapinės ir Kairių kaimo kapinės). Spalio 31 - ąją dieną kapeliono mjr. Remigijaus Monstvilo vardu visi bataliono kariai ir darbuotojai buvo pakviesti prisiminti visus mirusiuosius ir sudalyvauti šv. Mišiose, kurios vyko bataliono ramovėje. Dar kartą buvo priminta, jog užmarštis yra baisesnė už mirtį, todėl labai svarbu yra uždegti žvakutę bent ant vieno nelankomo, svetimo kapo.
    

    

S5 CKB vyr. specialistė Jurga Vaškevičienė

 

    

Komentuokite
Krašto apsaugos ministerija pasilieka teisę pašalinti komentarus, įžeidžiančius žmogaus garbę ir orumą, skatinančius tautinę, rasinę, religinę nesantaiką, skatinančius smurtą.
Vardas
El. paštas
Komentaro tekstas
Apsaugos kodas secimg

 

 
 

 
 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
Sprendimas: Fresh Media