Lietuvos kariuomenė
 
Grįžti į pradinįSvetainės medis English Neįgaliesiems

 

 

linkas ministerija 

Kęstutiečiai tarptautinėse pratybose ,,SPRING STORM 2019“

2019-05-13
image

Balandžio 29 - gegužės 10 dienomis Lietuvos kariuomenės Motorizuotosios pėstininkų brigados ,,Žemaitija" Lietuvos didžiojo kunigaikščio Kęstučio motorizuotojo  pėstininkų bataliono I-osios pėstininkų kuopos kariai dalyvavo Estijoje vykusiose tarptautinėse pratybose „SPRING STORM 2019“.

Kartu su Lietuvaičiais pratybose dalyvavo kariai iš Belgijos, Danijos, Prancūzijos, Vokietijos, Nyderlandų, Latvijos, Lenkijos, Jungtinės Karalystės, Jungtinių Amerikos valstijų, Suomijos ir Sakartvelo.

Pagrindiniai pratybų tikslai - treniruoti Baltijos bataliono padalinius, vienas iš kurių Kęstučio bataliono kuopa, planuoti ir vykdyti jiems iškeltas užduotis bataliono sudėtyje. Kęstutiečiams dar teko vykdyti objekto šturmą, judėjimą į sąlytį su priešu, paramą ugnimi, taško (objekto) žvalgybą.

Kiekvienos naujos pratybos tai ne tik nauji iššūkiai, tačiau nauja patirtis, nauji draugai, nauji išgyvenimai. Kęstutiečiai pratybose pasirodė kaip lygiaverčiai partneriai gebantys įvykdyti visas jiems iškeltas užduotis, dirbti tarptautinėje komandoje. Pasibaigus pratyboms Baltijos bataliono vadas pasidžiaugė karių profesionalumu ir atliktu darbu, buvo maloniai nustebintas šiltu karių bendravimu bei tarpusavio supratimu visose situacijose.

 

Kęstučio bataliono informacija

 

nuotraukos vyresniojo seržanto Mindaugo Juškio

 

Komentuokite
Krašto apsaugos ministerija pasilieka teisę pašalinti komentarus, įžeidžiančius žmogaus garbę ir orumą, skatinančius tautinę, rasinę, religinę nesantaiką, skatinančius smurtą.
Vardas
El. paštas
Komentaro tekstas
Apsaugos kodas secimg

 

 
 

 
 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
Sprendimas: Fresh Media