Lietuvos kariuomenė
 
Grįžti į pradinįSvetainės medis English Neįgaliesiems

 

 

linkas ministerija 

2011 m. aktualijos

Giedraičių mūšio analizės pristatymas
2011-12-28
img

2011 m. gruodžio 16 d. Generolo Romualdo Giedraičio artilerijos bataliono kariai išklausė pilietinio ugdymo paskaitą tema „Giedraičių mūšis", kuris vyko 1920 m. lapkričio 17-21 d.

null
Artileristų globėjos Šv. Barboros dienos minėjimas
2011-12-12
img

Generolo Romualdo Giedraičio artilerijos bataliono globėja yra Šv. Barbora, kuri dar laikoma ir parako sandėlių, fortifikacijų, gaisrininkų ir visų tų kurie tiesiogiai kontaktuoja su paraku ir ugnimi globėja. Šie, 2011 metai taip pat netapo išimtimi. Gruodžio 8 dieną, artileristai iškilmingai paminėjo jų globėjos garbei skirtą šventę.

null
Emigracijos priežastys ir ateities perspektyvos
2011-11-29
img

2011 m. lapkričio 25 d. Generolo Romualdo Giedraičio artilerijos batalione vyko pilietinio ugdymo paskaita tema: „Emigracijos priežastys ir ateities perspektyvos".

null
Paskaitas tema - „Šeima ir karinė tarnyba“
2011-10-21
img

2011 m. spalio 21 d. Generolo Romualdo artilerijos batalione lankėsi ats. plk. ltn. Rainer Thorun (Vokietija) ir ats. plk. Igor Sawicki (Lenkija), kurie skaitė paskaitas tema - „Šeima ir karinė tarnyba".

Kariai buvo supažindinti su svečių biografijomis, daugelį metų vykdoma misionieriška veikla tarptautinėje krikščioniškoje karių organizacijoje (TKKO).

Svečiai perteikė kariams savo asmeninę patirtį ir pristatė vykdomą veiklą, kurios pagalba yra puoselėjamos krikščioniškos vertybės ir ugdoma karių šeimų saviugda.

Kariams tai suteikė galimybę pamąstyti apie save, skiriamą dėmesį artimiesiems ir dvasines vertybes, kurios yra aplink mus, tačiau kurių kartais mes nepastebime.

null
Piletinio ugdymo paskaita
2011-09-30
img

2011 m. rugsėjo 30 d. Romualdo Giedraičio Artilerijos bataliono kariai klausė pilietinio ugdymo paskaitą tema „Kalniškės mūšis".

Kariams buvo pristatyta tuometinė situacija Lietuvoje, mūšio įvykių eiga, patirti nuostoliai ir laimėjimai mūšio metu. Buvo pateikti faktai pagal partizanų atsiminimus, parodyta video medžiaga. Visi paskaitos dalyviai turėjo galimybę pareikšti nuomonę, užduoti klausymus ir pamąstyti kodėl mūšis pasisuko viena ar kita linkme. Išsami mūšio analizė ir jos pristatymas - tai žingsnis atgal į istoriją, žinios, kurios primena praeities įvykius ateities kartoms.

null
Kariai vėl aplankė Ruklos vaikų dienos centro vaikučius
2011-09-05
img

2011 m. rugsėjo 5 d. Generolo Romualdo Giedraičio artilerijos bataliono kariai, bendradarbiaudami su Karių gerovės namais, Ruklos vaikų dienos centrui parūpino stalus bei kėdes ir padėjo juos sunešti ir sustatyti.

null
Artilerijos batalionui 11-oji sukaktis
2011-08-12
img

2011 m. rugpjūčio 12 d. Artilerijos batalionas atšventė 11 - kos metų sukaktį. Nors šis batalionas yra pakankamai jaunas, tačiau jau yra įgijęs nemažų pasiekimų ir įvykdęs ne vieną sudėtingą užduotį. Sukakties proga buvo surengta sporto šventė, į kurią sugužėjo šaunieji artileristai su šeimomis, šventėje taip pat dalyvavo buvę Artilerijos bataliono kariai.

null
Kpt. Rimanto Riboko išleistuvės
2011-05-17
img

2011 m. gegužės 17 d. MPB „Geležinis Vilkas" rikiuotės aikštėje vyko kpt. Rimanto Riboko išleistuvių ceremonija. Karininkas Artilerijos batalione tarnavo nuo pat Bataliono susikūrimo pradžios artilerijos karininko pareigose.

null
Kariuomenės visuomenės diena
2011-05-13
img

2011 m. gegužės 13-14 d. vyko Partizanų pagerbimo kariuomenės ir visuomenės dienos šventiniai minėjimai Rukloje ir Kaune. Artilerijos batalionas šventės dalyvius supažindino su turima ginkluote ir technika. Kiekvienas panorėję galėjo pabūti artileristu - pasukti pabūklo rankenas, pasižiūrėti per taikiklius, pakilnoti artilerijos sviedinį, užtaisyti jį į vamzdžio žiotis. Priešakinių stebėtojų įranga sudomino vyresnius šventės dalyvius. Jie turėjo progą lazeriniu tolimačiu išmatuoti atstumą iki norimo objekto, susipažinti su kariniu GPS įrenginiu.

null
Oršos mūšio analizės pristatymas
2011-04-29
img

2011 m. balandžio 29 d. Artilerijos batalione vyko istorinio Oršos mūšio analizės pristatymas. Atsakingi už pristatymą Štabo skyrių karininkai, išsamiai išanalizavę mūšį, visiems Bataliono kariams pristatė jo istoriją, politinius karo vadus, mūšio statistiką, įvertino žvalgybinę mūšio lauko situaciją, to meto Lietuvos politinę padėtį ir tarptautinius santykius. Kariams tai buvo pirma pilietinio ugdymo paskaita iš temų ciklo „Lietuvos karinių mūšių analizė".

null

MPB „Geležinis Vilkas“ naujienos

2019-10-11 Karių priesaika
 

 
 

 
 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
Sprendimas: Fresh Media