Lietuvos kariuomenė
 
Grįžti į pradinįSvetainės medis English Neįgaliesiems

 

 

linkas ministerija 

Aktualijos

Lietuvos karo medikai dalyvauja didžiausiose medicinos pratybose NATO istorijoje
2019-04-03
img

Lietuvos kariuomenės Dr. Jono Basanavičiaus karo medicinos tarnybos medikai kovo 30 – balandžio 14 dienomis dalyvauja tarptautinėse medicininėse NATO pratybose „Energingas karys 2019“ (angl. k. „Vigorous Warrior“). Rumunijoje vykstančiuose mokymuose savo žinias gilina beveik 60 profesinės karo tarnybos ir rezervo karo medikų.

null
Svečiuose pas Kazimiero Paltroko mokyklos mokinius
2019-03-02
img
Kovo 2 d. Kazimiero Paltaroko mokykloje šurmuliuoja ,,Kaziuko kermošius". Vaikai džiaugiasi bataliono karių apsilankymu ir sako, kad tai pats šauniausias ,,Kaziuko kermošius".
null
Valstybės atkūrimo 101-osios metinės
2019-02-16
img
Prieš daugiau kaip šimtą metų pasirašytame valstybės atkūrimo akte šalį atstatanti Lietuvos Taryba pabrėžė, kad atkuriama valstybė nėra nauja, o tik seno valstybingumo tąsa.
null
Pradedame švęsti Valstybės atkūrimo dieną
2019-02-15
img

Vasario 15 d. viena koja žengdami į Vasario 16-osios minėjimo renginius, kariams buvo pristatyta Valstybės atkūrimo dienos istorija ir svarba. Apdovanojimų, padėkų, skatinimų ir net medalio – netrūko.

null
Pilietinis ugdymas
2019-02-13
img

Vasario 13 d. minint Nepriklausomybės kovų 100-ąsias metines, turėjome svečių iš Vytauto Didžiojo karo muziejaus, pranešėjus Arvydą ir Mindaugą. Informatyvūs ir naudingi pasakojimai apie pirmtako pulko kovas, mūšius, ginkluotę. Kariai turėjo galimybę ,,pasimatuoti“ ginklus ir įsijausti į to meto karių vaidmenį.

null
Mechanizuotosios pėstininkų brigados ,,Geležinis vilkas" futbolo turnyras
2019-02-13
img

Karaliaus Mindaugo husarų bataliono futbolo komanda dalyvavo MPB "Geležinis vilkas" futbulo turnyre ir iškovojo pirmąją vietą.

null
Bataliono visuotinis pasitarimas
2019-02-01
img

Vasario 1 d.  darbo savaitę užtvirtinome bataliono visuotiniu susirinkimu.

null
Aukščiausiojo puskarininkių laipsnio įteikimas
2019-01-25
img
Sausio 25 d. Krašto apsaugos ministerijoje vyko iškilminga laipsnių įteikimo ceremonija.
null
Savaitę pradedame padėkomis
2019-01-14
img
Sausio 14 d., Karaliaus Mindaugo husarų batalione, rytinės rikiuotės metu kariams buvo įteiktos Mechanizuotosios pėstininkų brigados ,,Geležinis Vilkas“ vado padėkos. Rikiuotės metu su bataliono vėliava ir batalionu atsisveikino vyr. eil. Aleksandras Bykovas.
null
Pagarbos bėgimas ,,Gyvybės ir mirties keliu"
2019-01-12
img

Sausio 12 d., Karaliaus Mindaugo husarų bataliono kariai, kartu su kitais Lietuvos kariuomenės daliniais, dalyvavo XXVIII-ąjame pagarbos bėgime „Gyvybės ir mirties keliu“.

Minėjimo renginys ir pagarbos bėgimas skirtas Lietuvos Laisvės gynėjimas.

null
 facebooktwitterinstagram youtube 
 

 
 

 
 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
Sprendimas: Fresh Media