Lietuvos kariuomenė

Grįžti į pradinįSvetainės medis English Neįgaliesiems

 

 

linkas ministerija 

Ryšiai su visuomene

 

KASP Dainavos apygardos 1-oji rinktinė organizuoja, padeda organizuoti ir dalyvauja šiuose renginiuose, susitikimuose, minėjimuose, akcijose, varžybose:

 

  

Sausio mėn. rinktinės kariai kasmet dalyvauja tradiciniame pagarbos bėgime „Gyvybės ir mirties keliu" Vilniuje.

  

 

Sausio 17 dieną rinktinės kariai dalyvauja įvairiuose renginiuose, skirtuose Krašto apsaugos savanorių pajėgų įkūrimo metinėms paminėti.

 

 

 

Vasario mėn. Alytaus sporto ir rekreacijos centrui ir dziudo federacijai padedamas pravesti tarptautinis dziudo turnyras, skirtas pirmojo Lietuvos karininko, žuvusio už Lietuvos Nepriklausomybę, Antano Juozapavičiaus atminimui.

 

  
 

Gegužės mėnesį rinktinės padalinių atsakomybės rajonuose organizuojamas ir atliekamas partizanų ir karių kapų tvarkymas, aplankomos rezistencijos kovų vietos, uždegamos žvakutės, padedamos gėlės bei prisidedama prie įgulų organizuojamų renginių Partizanų pagerbimo, kariuomenės ir visuomenės vienybės dienai paminėti Alytuje ir Marijampolėje.

    

 

Birželio-rugpjūčio mėn. Alytaus apskrities karininko A.Juozapavičiaus 1-ajai  ir Marijampolės apskrities 4-ąjai šaulių rinktinėms padedama organizuoti ir pravesti jaunųjų šaulių vasaros stovyklas Alytaus ir Marijampolės apskrityse. Suteikiamas transportas, palapinės. Rinktinės kariai stovyklų metu organizuoja ir praveda įvairius užsiėmimus, pratybas, pristatoma rinktinė ir KASP.

 

    

 

Rugpjūčio mėnesį Alytuje pravedami renginiai kario savanorio A.Sakalausko žūties metinėms paminėti. Organizuojamas futbolo turnyras tarp KASP padalinių, minėjimas prie kapo Alytaus Šv. Angelų sargų bažnyčios šventoriuje, vykstama į minėjimo renginius Vilniuje. 

 

    

 

Rugsėjo-birželio mėn. vykdomi susitikimai su Alytaus ir Marijampolės apskričių švietimo įstaigomis. Susitikimų metu pristatoma Lietuvos kariuomenė, Savanorių pajėgos, rinktinė, rinktinės karių dalyvavimas tarptautinėse operacijose.  Moksleiviai supažindinami, kaip tapti kariu savanoriu bei perspektyvomis, tarnaujant Savanorių pajėgose. Demonstruojama turima ginkluotė ir amunicija.

 

  

 

Kiekvienais metais, prieš Visų Šventųjų paminėjimo dieną, rinktinės padalinių atsakomybės rajonuose organizuojamas ir atliekamas partizanų ir karių kapų tvarkymas, aplankomos rezistencijos kovų vietos, uždegamos žvakutės, padedamos gėlės.

 

  

 

Kiekvienais metais, lapkričio 23 dieną, Alytuje ir Marijampolės apskrityse organizuojami renginiai, skirti Lietuvos karių dienai paminėti.

 

 

Visi norintys gali aplankyti rinktinėje veikiančią ekspoziciją „Mūsų tautos istorinė atmintis“.

 

 

 

Rinktinės kariai savanoriai ir įvairių sporto šakų rinktinių komandos dalyvauja KASP, kariuomenės, Alytaus ir Marijampolės apskrityse rengiamose varžybose ir čempionatuose.

 

  
  

 

Rinktinės padaliniai savo atsakomybės rajonuose pastoviai palaiko glaudžius ryšius su mokyklomis ir kitomis švietimo įstaigomis bei bendradarbiauja su vietinės valdžios atstovais.

Rinktinės kariai dalyvauja visų valstybinių švenčių ir atmintinų dienų minėjimuose.

 

  

 

Rinktinė bendradarbiauja, organizuoja įvairias sportines varžybas su karinėmis ir sukarintomis organizacijomis.

 

   
 
 

 

 
 

 
 
 
 

 
 
 
 
 
 
Informacija atnaujinta 2016-05-27
Sprendimas: Fresh Media