Lietuvos kariuomenė

Grįžti į pradinįSvetainės medis English Neįgaliesiems

 

 

linkas ministerija 

Dainavos apygardos 1-osios rinktinės vadas

 

Dainavos apygardos 1-osios rinktinės vadas - plk.ltn. Arnas Mikaila

 


 
  
GIMIMO VIETAPakruojis
GIMIMO DATA1977-09-20
IŠSILAVINIMAS1995 - 1999 gen. J.Žemaičio Lietuvos karo akademija - motorizuotasis šaulys (aukštasis išsilavinimas - bakalauras)
KURSAI2000 Mūšio apgyvendintoje vietovėje kursas - Rukla;
2003 Kapitonų kursai - gen. J.Žemaičio Lietuvos karo akademija;
2005 Partnerystės taikos labui štabo karininkų kursai - Švedija;
2006 Taikos rėmimo operacijų kursas I - NATO mokykla, Oberammergau, Vokietija);
2007 Sausumos operacijų terminologijos kursas - Turkijos taikos partnerystės labui mokymo centras, Turkija;
2011 Taikos rėmimo operacijų kursas II - NATO mokykla, Oberammergau, Vokietija);
2012 Krizių valdymo kursas - NATO mokykla, Oberammergau, Vokietija
2016 - 2017 Jungtinių pajėgų ir Generalinio štabo karininkų kursai -Baltijos gynybos koledžas Tartu, Estija.
PROFESINĖ PATIRTIS 1999-06-18 Gen. J.Žemaičio Lietuvos karo akademijos (Akademijos karinio rengimo padaliniai, Taktikos katedra, Taktikos sekcija) instruktorius.

2003 -06-03 LK Lauko pajėgų vadovybės Lauko (sausumos) pajėgų štabas, Informacijos valdymo skyriaus vyr. specialistas, Operacijų skyriaus vyr. specialistas, Operacijų skyriaus viršininko pavaduotojas, Einamųjų operacijų skyriaus viršininkas;

2003 Misija Irake, Danų bataliono sudėtyje, operacijų karininkas;

2007 Misija Afganistane, J3 einamųjų operacijų karininkas, (RC-W);

2008-02-04 Motorizuotosios pėstininkų brigados „Geležinis Vilkas" štabo G3 skyriaus viršininko pavaduotojas;

2010-08-16 MPV Lietuvos kariuomenės personalo administravimo skyrius, Atstovavimo grupės danijos divizijos štabo grupės Operacijų karininkas;

2013-08-15 LK Jungtinio štabo Karinio rengimo valdybos J7 Pratybų planavimo skyriaus Planavimo karininkas;

2017-06-23 LK Krašto apsaugos savanorių pajėgų Dainavos apygardos 1-osios rinktinės vadas.

KARINIAI LAIPSNIAI

1999-06-16 Leitenantas;
2001-07-30 Vyresnysis leitenantas;
2004-02-04 Kapitonas;
2008-09-18 Majoras;

2018 Pulkininkas leitenantas 

APDOVANOJIMAI2004-08-25 Lietuvos respublikos krašto apsaugos sistemos medalis „Už tarptautines operacijas";
2004-08-26 vardinė Krašto apsaugos ministro dovana;
2005-06-15 Lietuvos kariuomenės medalis „Už pasižymėjimą";
2006-05-02 Lietuvos kariuomenės pajėgų medalis „Už pasižymėjimą"
2007-11-15 Lietuvos respublikos krašto apsaugos sistemos medalis „Už tarptautines operacijas" ženklas 2;
2009-07-07 Lietuvos kariuomenės medalis „Už pasižymėjimą";
2015-08-21 Lietuvos kariuomenės medalis „Už pasižymėjimą" (Bronzos Gedimino stulpai)
2016-02-08 Lietuvos Respublikos krašto apsaugos sistemos medalis „Už pasižymėjimą";
NATO medalis už tarptautines operacijas;
JAV Pensilvanijos padėkos medalis.

 

UŽSIENIO KALBOS

anglų, rusų, danų

 

ŠEIMINĖ PADĖTIS

Vedęs, žmona Renata, sūnūs Domantas ir Tautvydas.

  
  
  

 

 

 

 
 

 
 
 
 

 
 
 
 
 
 
Informacija atnaujinta 2018-05-23
Sprendimas: Fresh Media