Lietuvos kariuomenė

Grįžti į pradinįSvetainės medis English Neįgaliesiems

 

 

linkas ministerija 

2015 m.

Gerumo diena
2015-12-30
img

2015 metų gruodžio 28 d. rinktinės kariai lankėsi Paparčių Šv. Juozapo vaikų globos namuose. Kariai į globos namus vyko ne tuščiomis rankomis, o su vertingomis ir mažiesiems labai reikalingomis dovanomis, pirktomis už karių savanorių suaukotas lėšas.
Atsidėkodami globos namų auklėtiniai kariams surengė naujametinį vaidinimą.

null
Susitikimas su Kazlū Rūdos Meru
2015-09-29
img

Rugsėjo 25 d. KASP Dariaus ir Girėno apygardos 2-osios rinktinės vadas mjr. Vidas Grunda susitiko su Kazlų Rūdos meru Vytautu Kanevičiumi. Susitikimo metu buvo aptartos bendradarbiavimo gairės, susitarta dėl Belgijos ir Lietuvos karių susitikimo su gyventojais š.m. spalio 4 d. detalių.

null
Aplankyti Birštonas ir Prienai
2015-09-16
img

Rugsėjo 16 dieną KASP Dariaus ir Girėno apygardos 2-osios rinktinės vadas mjr. Vidas Grunda ir 203 pėstininkų kuopos vadas kpt. Skomantas Povilionis kartu su Lietuvos šaulių sąjungos Vytauto Didžiojo šaulių 2-osios rinktinės vadu Židrūnu Šadauskiu lankėsi Prienų ir Birštono rajonų savivaldybėse.
Vizito metu rinktinės vadas ir jį lydintys asmenys susitiko su rajonų merais Alvydu Vaicekausku Prienuose ir Nijole Dirginčiene Birštone.

null
Erdvėlaivis Žemė
2015-09-12
img

Dariaus ir Girėno apygardos 2-osios rinktinės kariai siekdami populiarinti Lietuvos kariuomenę, savanorių pajėgas ir rinktinės vardą visuomenėje 2015 metų rugsėjo 11 dieną dalyvavo mokslo ir inovacijų festivalyje ,,Erdvėlaivis Žemė“, kuris vyko Kaune VII forto teritorijoje.

null
Rinktinės kariai Šiluvos atlaiduose
2015-09-09
img

Dariaus ir Girėno apygardos 2 -sios rinktinės kariai dalyvavo Šilinės atlaiduose. Tai savaitę vykstatys atlaidai, kur viena iš dienų yra skiriama Lietuvos kariuomenei. Šiemet tai rugsėjo 8 - oji diena.

null
Sveikatingumo ir sporto šventė Pašaltuonyje
2015-06-27
img
2015 m. birželio 27 d. 207 PK kariai dalyvavo Kalnujų seniūnijos organizuojamoje sveikatingumo ir sporto šventėje Pašaltuonio kaime. Smagios šventės metu kariai savanoriai šventės dalyviams pristatė kuopoje naudojamą ginkluotę, leido išbandyti akies taiklumą naudojant šratasvydžio ginklus bei pasportuoti kariniu stiliumi. Parengė:
null
207 pėstininkų kuopos skyrių vertinamosios pratybos
2015-06-08
img
Š. m. birželio 6-7 d. vyko 207 pėstininkų kuopos skyrių vertinamosios pratybos, kurių metu kuopos kariai turėjo parodyti visus savo gebėjimus ir įgūdžius veikdami skyriaus sudėtyje apgyvendintoje vietovėje. Pratybų metu skyrių vadai susiplanavo savo operacijas pagal kuopos vado kovinį įsakymą, atliko taktinį žygį su pilna ekipuote iki savo patrulio bazių, iš kurių vykdė žvalgybą ir suplanuotus priešiškų pozicijų puolimus, kurios buvo išsidėsčiusios Josvainių miestelyje, Kėdainių rajone.
null
Išrinktas geriausias Rinktinės pėstininkų skyrius
2015-05-25
img

2015-05-23 Brigados generolo Kazio Veverskio poligone (Kazlų Rūda) vyko Krašto apsaugos savanorių pajėgų Dariaus ir Girėno apygardos 2-osios rinktinės geriausio pėstininkų skyriaus varžybos.

null
Rinktinės kariai kariuomenės ir visuomenės dienos šventėje Marijampolėje
2015-05-17
img


Dariaus ir Girėno apygardos 2-osios rinktinės kariai 2015 metų gegužės 17 dieną dalyvavo Partizanų pagerbimo,  kariuomenės  ir visuomenės vienybės dienos šventėje Marijampolėje. Šventės metu, Rinktinės kariai renginio dalyvius kvietė užeiti į palapinių miestelį ir tapti ,,Kariais savanoriais vienai valandai".

null
Nekasdienės TMU pratybos
2015-05-10
img
2-osios rinktinės TMU kuopa 2015 m. gegužės 8/9 d. turėjo nekasdienines pratybas. Kuopa gavo užduotį apsaugoti Kauno hidroelektrinę nuo tariamų nusikalstamų grupuočių, kad būtų užtikrintas energijos tiekimas Lietuvos gyventojams. TMU kuopos kariai turėjo susirinkti, pasiruošti operacijai, atlikti treniruotes ir užtikrinti Kauno hidroelektrinės apsaugą įsakyme numatytą laikotarpį.
null
 
 

 

 
 

 
 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
Sprendimas: Fresh Media