Lietuvos kariuomenė

Grįžti į pradinįSvetainės medis English Neįgaliesiems

 

 

linkas ministerija 

Išrinktas geriausias Rinktinės pėstininkų skyrius

2015-05-25
image

2015-05-23 Brigados generolo Kazio Veverskio poligone (Kazlų Rūda) vyko Krašto apsaugos savanorių pajėgų Dariaus ir Girėno apygardos 2-osios rinktinės geriausio pėstininkų skyriaus varžybos.


Po atidarymo ceremonijos burtų traukimo būdu buvo nustatyta skyrių išėjimo į užduotis tvarka. Varžybų
metu kariai turėjo vykdyti spartųjį žygį, kurio metu turėjo įveikti įvairias kliūtis ir įvykdyti ne vieną užduotį, tokią kaip maskavimasis, radijo stoties paruošimas darbui, mazgų rišimas, sužeisto kario sutvarstymas ar daiktų aptikimas nustatytoje vietovėje. Tikras iššūkis visam skyriui buvo persikėlimas per vandens kliūtį.

Kariai judėdami nustatytu maršruto turėjo pademonstruoti savo sugebėjimą veikti  mūšio sąlygomis papuolus į pasalą, atlikti priešo pozicijų valymą ir toliau tęsti judėjimą.

Susumavus ezultatus, geriausiu rinktinės pėstininkų skyriumi pripažintas 203 pėstininkų kuopos skyrius.

 

Geriausiam rinktinės pėstininkų skyriui rinktinės vadas plk. ltn. Elegijus Paulavičius įteikė vyr. srž. Sauliaus Starkausko sukurtą prizą ,,Laisvės kalaviją" ir geriausio skyriaus diplomą.

 

203 pėstininkų kuopos skyrius bus deleguojamas į KASP 2015 metų geriausio skyriaus varžybas.


parengė srž. Ramūnas Kemežys

nuotraukos autoriaus ir kpt. Roberto Šiušos

Komentuokite
Krašto apsaugos ministerija pasilieka teisę pašalinti komentarus, įžeidžiančius žmogaus garbę ir orumą, skatinančius tautinę, rasinę, religinę nesantaiką, skatinančius smurtą.
Vardas
El. paštas
Komentaro tekstas
Apsaugos kodas secimg

 

 
 

 
 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
Sprendimas: Fresh Media