Lietuvos kariuomenė

Grįžti į pradinįSvetainės medis English Neįgaliesiems

 

 

linkas ministerija 

2015 m.

Akrobatinės jogos užsiėmimai
2015-02-23
img
2015 m. vasario 21 dieną KASP Dariaus ir Girėno apygardos 2-osios rinktinės 202 kuopos pratybų metu kariams savanoriams buvo suorganizuota netikėta pramoga. Žinoma, intensyvios treniruotės ir mokslai pratybų metu - būtina ir trikdyti jų nevalia, tačiau, kaip sakoma, yra botagas - turi būti ir meduolis. Laimei, botagas čia - tik metafora, tačiau intensyviai ir produktyviai pratybų laiką išnaudoti įpratę kariai, išgirdę, kad eis praktikuoti jogos, nuoširdžiai nusijuokę palaikė kuopos vado žodžius pokštu. Šypsenos ir juokas it kirviu nukirsti tebuvo tik iš tiesų pajudėjus link sporto salės susipažinti ir išmėginti akrobatinės jogos. Taip, teisingai, ne kovinės savigynos ar naujų ginklų, o jogos ir dar akrobatinės!
"Visiškai naujos ir netikėtos iniciatyvos - tai vienas efektyviausių būdų motyvuoti esamus karius, į jų gretas pritraukti naujus, su šaknimis išrauti senus ir neteisingus įsitikinimus apie kariuomenę bei formuoti teigiamą ir teisingą visuomenės nuomonę"  - mano idėjos autoriai ir įgyvendintojai - karė savanorė eil. Ieva Dzevaltauskaitė drauge su vieninteliu oficialiai pripažintu akrobatinės jogos atstovu ir treneriu Lietuvoje Karoliu Valicku. Jiems sumanius, kuopos vadui kpt. Justinui Boliui palaiminus visi susitiko sporto salėje ant tatamio.
null
Pelėdžiukas 2015
2015-02-23
img

202 pėstininkų kuopos kariai dalyvavo Kauno miesto Lampėdžių bendruomenės organizuotoje pelėdinių inkilų kėlimo šventėje ,,Pelėdžiukas 2015". Drauge su kariais inkilus kėlė ir Kauno miesto ugniagesiai.

null
Atnaujino individualius įgūdžius žiemos sąlygomis
2015-02-22
img

2015 metų vasario 19-20 dienomis Brigados generolo Kazio Veverskio poligone (Kazlų Rūdos r.) vyko Lietuvos kariuomenės Krašto apsaugos savanorių pajėgų Dariaus ir Girėno apygardos 2-osios rinktinės profesinės karo tarnybos karių individualių įgūdžių atnaujinimo kursas žiemos sąlygomis.

null
Gerumo akcija
2015-02-21
img

2015 m. vasario 21 d. 207 pėstininkų kuopos kariai gelbėjo gyvybes tikrąją to žodžio prasme. Į 207 pėstininkų kuopą Kėdainiuose buvo atvykę Vilniaus universiteto ligoninės Santariškių klinikų Kraujo Centro Mobilioji komanda, kuri padėjo organizuoti kraujo donorystės akciją. Šios akcijos metu 207 kuopos kariai, karių draugai ir artimieji netlygintinai aukojo kraują. Labai džiugu, kad šioje kuopos akcijoje sudalyvavo ne tik kuopos kariai, bet ir jų draugai bei artimieji. Karių artimieji taip pat galėjo truputį arčiau prisiliesti prie kario kasdienybės.

 

null
Užgavėnės
2015-02-17
img
Tęsdama protėvių ir senąsias baltų tradicijas š. m. vasario 17 d. 2-oji rinktinė organizavo Užgavėnes ant Samylų II piliakalnio, Kauno marių regioniniame parke. Renginio metu prisimintos Užgavėnių ištakos, papročiai ir prasmė šiuolaikinėje Lietuvoje. Renginyje taip pat dalyvavo Samylų seniūnas, Lietuvos kariuomenės Kauno įgulos karininkų ramovės kolektyvas, VĮ Dubravos eksperimentinė-mokomoji miškų urėdija, Kauno marių regioninio parko atstovai, Samylų kultūros namų personalas, Samylų seniūnijos gyventojai, Tautinė Lietuvių studentų korporacija „Neo-Lithuania“. KASP 2-osios rinktinės kariai savanoriai iškepė rekordinį kiekį blynų, kurių skonis maloniai nuteikė renginio dalyvius, o vietinio folkloro grupės muzikavimas kvietė nenuobodžiauti ir linksmai pasišokti prie ruošiamos deginti Morės. Renginio kulminacija kaip visuomet tapo Lašininio ir Kanapinio dvikova, kurią laimėjo Kanapinis.
null
Vasario 16-oji
2015-02-16
img
Visus 207 kuopos karius ir mūsų kuopos karius, visus karius ir ne tik karius, sveikinu su Lietuvos Valstybės atkūrimo dienos proga. Šios dienos dėka mes dabar esame tokie, kokie esame ir turime tai, ka dabar turime, vertinkime tai ir kurkime ateitį, kurioje mumis didžiuosis lietuviai.
Šiandien mūsų kariai dalyvavo Vasario 16 d. renginiuose Raseiniuose ir Kėdainiuose, kuriose paminėjo šią svarbią dieną Lietuvai, prisiminė ir pagerbė tuos karius, kurių dėka šiandien mes turime laisvę
null
Kovinio šaudymo ir lauko taktikos pratybos
2015-02-10
img
Vasario 7-8 dienomis Kaune, esančiose kareivinėse ir Rokų poligone vyko 202 pėstininkų kuopos kovinio šaudymo ir lauko taktikos pratybos. Nors akcentas tebebuvo individualusis rengimas, bet buvo paliestos kai kurios kolektyvinės užduotys ir formuojamas bendro veikimo užduoties metu svarbumas.
null
Individualaus rengimo pratybos Šetos apylinkėse
2015-02-08
img
207 pėstininkų kuopos vasario 7/8 d. treniravosi vykdyti užduotis savo atsakomybes. Kuopos kariai vykdė , gilino savo įgūdžius įveikinėdami įvairias kliūtis, reaguodami į kontaktus, nurodydami taikinius bei veikdami cheminio užterštumo sąlygomis. Pratybų metu kariai ne tik lavino savo įgūdžius karybos srityje, bet ir detaliau susipažino su savo atsakomybės rajono apylinkėmis. Puikaus instruktorių pasiruošimo ir visų dalyvavusių karių aktyvumo dėka pratybų tikslai buvo pasiekti 100%.
null
Jaunesniųjų vadų ir specialistų rengimo pratybos
2015-02-04
img


2015 metų sausio mėnesio paskutinėmis dienomis Krašto apsaugos savanorių pajėgų Dariaus ir Girėno apygardos 2-osios rinktinės kariams savanoriams vyko jaunesniųjų vadų ir specialistų rengimo pratybos.

null
Sausio 13 diena
2015-01-13
img

Sausio 13 d. Kėdainiuose ir Raseiniuose vyko Laisvės gynėjų pagerbimo ceremonijos, kuriuose dalyvavo ir gynėjams savo pagarbą atidavė KASP Dariaus ir Girėno 2-osios rinktinės 207 pėstininkų kuopos kariai. Renginių metu kariai savanoriai dalyvavo iškilmingoje Lietuvos Respublikos vėliavos pakėlimo ceremonijoje, taip pat padėjo gėles ant laisvės gynėjų kapų. Ši atmintina diena kariams savanoriams ypatingai brangi, kadangi sausio 13-ąją ginti Lietuvos laisvę rinkosi LR piliečiai vedini tikėjimo laisve ir patriotiškumo jausmo, dabartiniai kariai savanoriai ateina ruoštis šalies gynybai taip pat vedini tikėjimo laisve ir patriotiškumo jausmu.

null
 

 
 

 
 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
Sprendimas: Fresh Media