Lietuvos kariuomenė

Grįžti į pradinįSvetainės medis English Neįgaliesiems

 

 

linkas ministerija 

Rinktinės kariai kariuomenės ir visuomenės dienos šventėje Marijampolėje

2015-05-17
image

Dariaus ir Girėno apygardos 2-osios rinktinės kariai 2015 metų gegužės 17 dieną dalyvavo Partizanų pagerbimo,  kariuomenės  ir visuomenės vienybės dienos šventėje Marijampolėje. Šventės metu, Rinktinės kariai renginio dalyvius kvietė užeiti į palapinių miestelį ir tapti ,,Kariais savanoriais vienai valandai".

 

Šventės dalyviai užsukę į 2-osios rinktinės karių stovyklavietę  galėjo susipažinti su Lietuvos kariuomene, apžiūrėti karių naudojamą ginkluotę, tapti ,,kariais vienai valandai".


Panorusiems išbandyti jėgas ir tapti ,,kariu vienai valandai" vyr. srž.  Tomas Miežlaiškis pravedė mini rikiuotės pratybas, kurių metu dalyviai pabandė atlikti sukinius vietoje, stovėseną ramiai, pasisveikinti su vadu. Apžiūrėdami kario ekipuotę kiekvienas galėjo užsidėti tikrą neperšaunamą liemenę ar šalmą.  Kad būtų įdomiau vyr. ltn. Vaidas Andzelis ,, vienos valandos kariams" pravedė  ,,atminties žaidimą". Prasidėjus žaidimui buvo atidengiama palapinsiaustė
ir  apie 15 sekundžių rodomi visi išdėlioti ekipuotės daiktai, po to vėl uždengiami. Dalyviai turėjo atsiminti ir išvardyti kuo daugiau arba visus uždengtus ekipuotės daiktus. Toliau sekė susipažinimas su karių savanorių naudojama ginkluote, taip pat dalyviai turėjo įveikti  kliūčių ruožą, naudodamiesi improvizuotomis priedangomis pereiti  tariamą mūšio lauką, o vyr. srž. Saulius Čeida  supažindino su ginklų taikymosi subtilybėmis.


Visiems dalyvavusiems kariniame žaidime ,,Tapk kariu vienai valandai" buvo  įteikti suvenyrai su Lietuvos kariuomenės atributika.


 

Parengė srž. Ramūnas Kemežys 

Nuotraukos autoriaus


 

Komentuokite
Krašto apsaugos ministerija pasilieka teisę pašalinti komentarus, įžeidžiančius žmogaus garbę ir orumą, skatinančius tautinę, rasinę, religinę nesantaiką, skatinančius smurtą.
Vardas
El. paštas
Komentaro tekstas
Apsaugos kodas secimg

 
 

 

 
 

 
 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
Sprendimas: Fresh Media