Lietuvos kariuomenė

Grįžti į pradinįSvetainės medis English Neįgaliesiems

 

 

linkas ministerija 

Ne tik pratybose

2017-05-18
image
Gegužės 13 d., šeštadienį, Lietuvos kariuomenės Krašto apsaugos savanorių pajėgų Didžiosios kovos apygardos 8-osios rinktinės 806 lengvosios pėstininkų kuopos kariai savanoriai su šeimos nariais lankėsi Kauno Vytauto Didžiojo karo ir IX Forto muziejuose.

Kariai savanoriai sužinojo, kad Vytauto Didžiojo karo muziejus unikalus tuo, jog tai pirmasis muziejus Lietuvoje, kurio pastatas buvo pastatytas būtent muziejaus paskirčiai. Muziejus pradėtas kurti 1919 m. Išskirtinis dėmesys muziejuje skiriamas kariuomenės įvykiams. Buvo stengiamasi, kad nebūtų pamirštas nė vienas žymesnis atsitikimas kariuomenės pulke ar dalinyje, kad kiekvienas karininko ar kareivio nuopelnas Tėvynei būtų tinkamai įamžintas.

IX forte savanoriai aplankė gynybinę sieną, kur ekskursijos dalyviai buvo supažindinti su IX forto gynybinių įtvirtinimų struktūra: apsilankyta požeminėse susisiekimo galerijose, susipažino su buvusiomis artilerijos pabūklų ir įgulos pozicijomis, artilerijos ginkluote. Išvydo IX forto įgulos naudotą geriamojo vandens šulinį, amunicijos sandėlius, artilerijos pabūklų ir įgulos slėptuves.

Komentuokite
Krašto apsaugos ministerija pasilieka teisę pašalinti komentarus, įžeidžiančius žmogaus garbę ir orumą, skatinančius tautinę, rasinę, religinę nesantaiką, skatinančius smurtą.
Vardas
El. paštas
Komentaro tekstas
Apsaugos kodas secimg

 

 
 

 
 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
Sprendimas: Fresh Media