Lietuvos kariuomenė

Grįžti į pradinįSvetainės medis English Neįgaliesiems

 

 

linkas ministerija 

Vadas

 

Majoras Mindaugas Statkus

KASP Prisikėlimo apygardos 6-osios rinktinės vadas

 

 

Išsilavinimas

  

Vidurinis Papilės S. Daukanto vidurinė mokykla;

Bakalauras Gen Jono Žemaičio LKA 2000-06-18.

  

Kursai

 

Baltijos šalių būrio vadų kursas (Danija) 1997-12-20;

Kapitonų kursai LKA 2003-06-26;

Sausumos pajėgų štabo karininkų kursai LKA 2012-06-01;

Jungtiniai vadų ir štabo karininkų operacinio lygmens kursai Baltijos gynybos koledžas 2019-06-20.

  

Misijos

  

Irakas LITDET-5 sudėtyje 2005;

Serbija ir Juodkalnija (KFOR štabas) 2007.

  

Paskatinimai

  

Padėkomis (Mokomojo pulko vado);

Lietuvos respublikos krašto apsaugos sistemos medalis „Už tarptautines operacijas";

Sausumos pajėgų vado, Lietuvos kariuomenės vado, Krašto apsaugos ministro vardinėmis dovanomis;

Lietuvos kariuomenes pajėgų medalis  „Už pasižymėjimą";

Lietuvos kariuomenes pajėgų medalis  „Už pasižymėjimą".

  

Kariniai laipsniai

  

Leitenantas 1997-07-21;

Vyresnysis leitenantas 2000-02-10;

Kapitonas  2003-02-06;

Majoras 2010-11-08;

Pulkininkas leitenantas 2019-11-18.

  

Pareigos

  

Kariūnas 1995-1997;

Motorizuotoji pėstininkų brigadas „Geležinis vilkas" Šiaulių KK Vaidoto vardo motodesantinis batalionas 2 kuopos 3 būrio vadas 1997-1998;

Nuo 1998 iki 2000 LKA dieninio skyriaus klausytojas;

Nuo 2000 iki 2002 Mokomojo pulko mokomosios kuopas vadas;

Nuo 2002 iki 2003 Mokomojo pulko S1 skyriaus viršininko pavaduotojas;

Nuo 2003 iki 2008 Div. Gen. Stasio Raštikio puskarininkių mokyklos S1 skyriaus viršininkas;

Nuo 2008  iki 2010 Gynybos štabo karininkas;

Nuo 2010 iki 2013 Krašto apsaugos ministerijos Personalo departamento vyr. specialistas;

Nuo 2013 iki 2016 KASP Žemaičių apygardos 3 iosios rinktinės štabo viršininkas;

Nuo 2016 iki 2017 Motorizuotosios pėstininkų brigados Žemaitija G1 skyriaus viršininkas;

Nuo 2017 iki 2018 Sausumos pajėgų štabo viršininko pavaduotojas personalui ir administravimui;

Nuo 2018 iki 2019 Baltijos Gynybos koledžo klausytojas;

Nuo 2019 KASP prisikėlimo apygardos 6 rinktinės vadas.

  
  
  
  
  
  

 

 

 

 

 

 

 
 

 
 
 
 

 
 
 
 
 
 
Informacija atnaujinta 2019-12-03
Sprendimas: Fresh Media