Lietuvos kariuomenė

Grįžti į pradinįSvetainės medis English Neįgaliesiems

 

 

linkas ministerija 

2016 naujienos

Tradiciniame tinklinio turnyre 305 LPK karių triumfas
2016-12-17
img

2016 m. gruodžio 16 d. Klaipėdoje vyko tradicinis KASP Žemaičių apygardos 3-iosios rinktinės Kalėdinis tinklinio turnyras. Šiais metais turnyre varžėsi septynios komandos: 301 (Klaipėda), 302 (Gargždai), 305 (Šilutė), 306 (Kretinga), 307 (Tauragė), 308 (Šilalė) pėstininkų bei Štabo ir aprūpinimo (Klaipėda) kuopų.

null
Gruodis – gėrio mėnuo
2016-12-12
img

Gruodis – ne tik ateinančios žiemos pirmasis mėnuo, bet ir gėrio, šilumos ir atjautos mėnuo. Šį mėnesį, organizuojama daugybė paramos ir pagalbos akcijų.

null
Lietuvos kariuomenės dienos minėjimas Klaipėdoje
2016-11-24
img
Šiais metais lapkričio 23 dieną minime Lietuvos kariuomenės dienos 98-ąsias atkūrimo metines. Šia proga, lapkričio 18 dieną Lietuvos kariuomenės Klaipėdos įgulos karininkų ramovė organizavo šios mums visiems svarbios dienos paminėjimą. Šventinis renginys vyko Klaipėdos universiteto Menų akademijoje. Koncertavo Klaipėdos miesto Muzikinio teatro solistai. Repertuare skambėjo kūriniai iš populiariausių operečių bei miuziklų. Po oficialaus vakaro 3-iosios rinktinės kariai ir darbuotojai rinkosi savame tarpe linksmai paminėti šią progą.
null
Štabo mokymai
2016-10-28
img

Vilija BUDRIKIENĖ „Šilutės naujienos“ 2016-10-28 Į pratybas susirinkę kariškiai atviri: "Karo grėsmė reali, priešas - už durų" Spygliuota viela aptverta karinės technikos ir ginkluotų kariškių pilna teritorija, į kurią net ir iš anksto suderinus įleidžiama tik nuodugniai patikrinus dokumentus bei pakvietus vadą, o išleidžiama tik peržiūrėjus visus fotografuotus kadrus. Tai - ne istorinio filmo scenarijus, o šiandiena... Žemaičių Naumiestyje. Mat čia 3 dienas vyko Lietuvos kariuomenės Krašto apsaugos savanorių pajėgų Žemaičių apygardos 3-iosios rinktinės pratybos - štabų mokymai.

null
Vaistas nuo propagandos – kritinis mąstymas
2016-10-20
img

Spalio 20 d. KASP Žemaičių apygardos 3-iosios rinktinės ir Klaipėdos Ramovės viršininko pavaduotojos p. D. Lukienės iniciatyva, Butigeidžių dragūnų batalione buvo organizuotos garsaus karybos eksperto, diplomato, redaktoriaus, filmų kūrėjo, žurnalisto Aleksandro Matonio paskaitos. Tema: Rusijos informaciniai karai ir minkštoji galia.

null
Tęsiamas bendradarbiavimas su Strateginės komunikacijos departamentu
2016-10-19
img

Siekiant informuoti visuomenę apie informacinį karą, jo būdus, skleidžiamą propagandą, spalio 18, 19 d. KASP Žemaičių apygardos 3-ioji rinktinė organizavo Lietuvos kariuomenės Strateginės komunikacijos departamento atstovų paskaitas. Spalio 18 d. departamento vyr. specialistė Auksė Ūsienė apie informacinio karo grėsmes paskaitas vedė Klaipėdos Vytauto Didžiojo gimnazijos moksleiviams, kurių susirinko virš 300 šimtų.

null
Karių savanorių darbdaviai išbandė „kario duoną“
2016-10-03
img

Š. m. spalio 1 d. Krašto apsaugos savanorių pajėgos organizavo jau tradiciniu tapusį renginį - KASP darbdavio dieną. Renginys skirtas karių savanorių darbdaviams, įstaigų, įmonių vadovams ir jų darbuotojams, savivaldybių atstovams, prisidedantiems ir remiantiems Krašto apsaugos savanorių pajėgas.

null
Tėvynės gynėjų žadynėse tinklinyje - 1-oji vieta
2016-09-29
img
Rugsėjo 23 d. Kaune vyko Tėvynės gynėjų žaidynės. Dalyvavo 5 komandos: Kariuomenės I (KASP 3-oji rinktinė), Kariuomėnės II (KASP Štabas), Policijos Kauno rinktinė, Policijos Marijampolės rinktinė, Šaulių sąjunga. Mūsų rinktinės karės užėmė 1-ąją vietą!
null
Lietuvės penkiakovininkės iš kariškių pasaulio čempionato parsivežė sidabrą
2016-09-29
img

Rugsėjo 17-26 dienomis Vokietijoje vyko 2016 metų kariškių pasaulio čempionato šiuolaikinės penkiakovės moterų varžybos. Lietuvos sportininkės komandinėje įskaitoje užėmė garbingą antrąją vietą ir parvežė į Lietuvą sidabro medalius!

null
Kova dėl širdžių ir protų
2016-09-22
img

2016 m. rugsėjo 20, 21 d. Šilalėje bei Gargžduose buvo organizuotos paskaitos apie naujausią ir itin pavojingą kovos būdą – informacinį karą. Šilalėje su šiuolaikinėmis grėsmėmis supažindinti arti 150 Simono Gaudėšiaus gimnazijos moksleivių.

null
 

 

 
 

 
 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
Sprendimas: Fresh Media