Lietuvos kariuomenė

Grįžti į pradinįSvetainės medis English Neįgaliesiems

 

 

linkas ministerija 

2017 naujienos

Įvyko tradicinis rinktinės Kalėdinis tinklinio turnyras
2017-12-15
img

Klaipėdos valstybinėje kolegijoje tradiciškai buvo organizuojamas Kalėdinis tinklinio turnyras, kuriame dalyvavo karių savanorių kuopų suburtos komandos.

null
Duoti kraujo visai nebaisu, o ir smagu daryti gera kitiems – tai gali išgelbėti gyvybę
2017-11-27
img
KASP 306 LPK kariai prisijungė prie neatlygintinos kraujo donorystės akcijos Kretingos kultūros centre.
null
Kariuomenės diena Kretingoje
2017-11-25
img
Lapkričio 25 d. Kretingoje aidėjo šūviai, judėjo karinis transportas, o Rotušės aikštė skendo baltų dūmų debesyje. Neeilinio reginio stebėti susibūrė aibė smalsuolių, įdėmiai sekusių kiekvieną karių judesį ir veiksmą. Aišku viena – abejingų neliko, visus prikaustė mūšio inscenizacijos vaizdai.
null
Kariuomenės dienos rikiuotė
2017-11-23
img

 


Lapkričio 23 dieną Krašto apsaugos savanorių pajėgų Žemaičių apygardos 3-ioji rinktinė pradėjo iškilminga rikiuote, skirta paminėti Lietuvos kariuomenės dieną. Rinktinės vadas, sveikindamas karius, priminė kariams Lietuvos kariuomenės atkūrimo istoriją ir palinkėjo būti tikrais, atsidavusiais ir nuoširdžiais Tėvynės gynėjais.


 

null
303 kuopos kariai kariuomenės dienos proga vyko į mokyklą
2017-11-23
img
Lapkričio 23 d. 303 lengvosios pėstininkų kuopos kariai lankėsi Plungės vyskupo Motiejaus Valančiaus pradinėje mokykloje ir integruotų pamokų, skirtų Lietuvos kariuomenės dienai paminėti, metu supažindino 1-4 klasių moksleivius su karių ekipuote, apranga ir pratybose naudojamais AK-4 bei G-36 ginklų muliažais.
null
Agitacija kariuomenės dienos proga
2017-11-18
img

Minėdama artėjančią Lietuvos kariuomenės dieną, Krašto apsaugos savanorių pajėgų Žemaičių apygardos 3-ioji rinktinė jau seniai ir sėkmingai bendradarbiaujanti su BC Neptūnas Klaipėda, kartu su Klaipėdos įgulos kariais surengė tikrą kariuomenės fiestą krepšinio rungtynių tarp BC Neptūnas Klaipėda ir BC Lietuvos Rytas, Vilnius. Renginio metu žiūrovai galėjo susipažinti su tarnybos Lietuvos kariuomenėje būdais, išbandyti ginklus, maskuotę, karišką maistą, nusifotografuoti su kariais.


null
Išvyka į Kretingą
2017-11-16
img

Kariuomenės dienos proga lapkričio 16 d. rinktinės PKT kariai ir civiliai tarnautojai vyko į ekskursiją į Kretingos miestą.

null
Kariai dalyvavo „Judriojoje mugėje"
2017-09-29
img
 Klaipėdoje buvo organizuojama „Judrioji mugė“. Renginio dalyvių laukė pažintis su Klaipėdos mieste veikiančiais sporto klubais ir sporto įstaigomis, kurios pristato daugiau kaip 40 sporto šakų.
null
Apdovanoti misijoje Ukrainoje tarnavę kariai
2017-09-29
img
Rugsėjo 29-ąją, Šiaulių Prisikėlimo aikštėje vyko Krašto apsaugos savanorių pajėgų karių būrio išleistuvės į Malį, kur Lietuvos kariai dalyvaus Jungtinių Tautų operacijoje MINUSMA. Karių užduotis – Vokietijos kontingento sudėtyje vykdyti pajėgų apsaugos funkcijas.
null
LK virvės traukimo čempionate - antri!
2017-09-29
img

Rugsėjo 29 d. Juozo Vitkaus Inžinerijos batalione,Kaune vyko LK virvės traukimo čempionatas.

null
 
 

 

 
 

 
 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
Sprendimas: Fresh Media