Lietuvos kariuomenė

Grįžti į pradinįSvetainės medis English Neįgaliesiems

 

 

linkas ministerija 

Buvę rinktinės vadai

  1. Vytautas Dambrauskas (1991-05 iki 1992-01)
  2. ltn. Edvardas Kūra (1992-01 iki 1992-10)
  3. plk.ltn. Leonas Stonkus (1992-10 iki 1993-03 ir 1999-05 iki 2003-05)
  4. plk.ltn. Cirilis Norkus (1993-03 iki 1993-10)
  5. mjr. Arvydas Daukantas (1993-10 iki 1999-05)
  6. plk.ltn. Vytautas Reklaitis (2003-05 iki 2004-11 ir 2007-09 iki 2010-11)

 7. mjr. Dainius Janėnas (2004-11 iki 2007-09)

 

 

8. plk. ltn. Kazimiras Čiuplinskas (2010-11 iki 2013-03)

 

  

 

            9. plk. ltn. Gintaras Jaloveckas (2013-05-03 iki 2015-11-23)
                    

 

 

            10. plk. ltn. Aristidas Gerasimavičius (2015-11-24 iki 2017-07-30)
                                         
 

 

 
 

 
 
 
 

 
 
 
 
 
 
Informacija atnaujinta 2017-08-01
Sprendimas: Fresh Media