Lietuvos kariuomenė

Grįžti į pradinįSvetainės medis English Neįgaliesiems

 

 

linkas ministerija 

6 Rinktinės kariai tobulino vadovavimo įgūdžius

2012-12-04

2012 m. gruodžio 1 - 2 dienomis Krašto apsaugos savanorių pajėgų Prisikėlimo apygardos 6-osios rinktinės kariai savanoriai pratybų metu tobulino vadovavimo įgūdžius bei dalijosi sukaupta patirtimi.

 

Mindaugo motorizuotame pėstininkų batalione rinktinės būrių ir skyrių vadai tobulino vadovavimo įgūdžius atlikdami praktines užduotis, kurias ne visada pavykdavo lengvai įvykdyti. Užduoties analizė, informacijos pateikimas, užduoties darbo inicijavimas ir reguliavimas vadams tapo pagrindiniais įrankiais dirbant su paskirtais skyriaus kariais. Pratybų pabaigoje kiekvienas pratybų dalyvis turėjo galimybę išgirsti apie savo vaidmenį kolektyve ir indėlį į pratybas, kuriose dalyvavo.

 

„Šios pratybos - tai puiki galimybė pasidalinti su kariais sukaupta patirtimi bei išbandyti užduotis, kurios, dar tarnaujant Butigeidžio dragūnų mototorizuotame pėstininkų batalione, buvo paruoštos bendradarbiaujant su Danijos savanorių mokyklos instruktoriais. Kariai savanoriai turi didelį kūrybinį potencialą, kurį išnaudodami jie gali tapti puikiais vadais ir pavyzdžiais eiliniams kariams", - pratybas komentavo štabo seržantas Andrius Žemaitis.

 

Pratybų vadovas majoras Linas Idzelis, pristatydamas kariams pratybų idėją, skatino juos glaudžiai bendradarbiaiuti ir išnaudoti kurso galimybes. „Jūs esate labai svarbus sraigtelis kuopos valdymo grandinėje. Ir esate tikri vadai, kadangi šį savaitgalį pasirinkote praleisti čia, pratybose, o ne namuose. Džiaugiuosi jūsų noru tobulėti ir siekti maksimalaus rezultato", - karius motyvavo pratybų vadovas.

 

Vadų rengimas - tai viena iš pagindinių Krašto apsaugos savanorių pajėgų Prisikėlimo apygardos 6-osios rinktinės kovinio rengimo krypčių. Būrių ir skyrių vadai nuolat tobulina savo įgūdžius taktinėse lauko ir vadovavimo įgūdžių pratybose.

 

Pranešimą parengė kpt. Alfonsas Bičkus

 

Komentuokite
Krašto apsaugos ministerija pasilieka teisę pašalinti komentarus, įžeidžiančius žmogaus garbę ir orumą, skatinančius tautinę, rasinę, religinę nesantaiką, skatinančius smurtą.
Vardas
El. paštas
Komentaro tekstas
Apsaugos kodas secimg

 

 

 
 

 
 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
Sprendimas: Fresh Media