Lietuvos kariuomenė

Grįžti į pradinįSvetainės medis English Neįgaliesiems

 

 

linkas ministerija 

Pasaulio kariškių sporto žaidynėse Lietuvos rankininkų komandos pergalė

2015-10-06
image

Lietuvos kariuomenės sportinei delegacijai vis dar laukiant kitų sporto šakų atletų startų (pirmadienį varžėsi ir kariuomenės parašiutininkai) rankinio komanda rezultatu 35:25 nugalėjo Jungtinių Arabų Emiratų komandą.
Šios rungtynė taip pat vyko labai atkakliąi. Lietuviams ilgą laiką nepavyko palaužti patyrusių varžovų kurių atakos buvo gerai organizuotos, o atakuojama tik susikūrus dėkingas progas.
Netrūko ir grubaus žaidimo. Fiziškai lengvesni lietuviai vienas po kito krito nuo priešininkų neleistinų veiksmų, o komandos gydytojas net keturis kartus buvo išbėgęs į aikštelę suteikti pirmąją pagalbą.
Visgi, Lietuvos kariai parodė valią ir jau nuo antro kėlinio vidurio iniciatyva priklausė jiems. Greitos atakos ir trenerio V. Novickio sustyguota gynyba leido įgyti reikiamą pranašumą, kuris praktiškai užtikrino lietuviams vietą pusfinalyje.
Treneris džiaugėsi pasiekta pergale, tačiau pasigedo darnesnio komandinio žaidimo ir kokybiškesnio bei tikslesnio puolimo.
Pirmadienio rungtynėse rezultatyviausias buvo Vaidas Dervinskas pelnęs 11 įvarčių. Aukštaūgis P. Šarkauskas įmetė 8, M. Urbonas pridėjo 5.
Visi Lietuvos delegacijos nariai aktyviai palaikė komandą. Pasitelkus vietinius sirgalius arenoje dominavo žodžiai EI-NA, GY-NY-BA ir LIE-TU-VA.

Komentuokite
Krašto apsaugos ministerija pasilieka teisę pašalinti komentarus, įžeidžiančius žmogaus garbę ir orumą, skatinančius tautinę, rasinę, religinę nesantaiką, skatinančius smurtą.
Vardas
El. paštas
Komentaro tekstas
Apsaugos kodas secimg

 

 
 

 
 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
Sprendimas: Fresh Media