Lietuvos kariuomenė

Grįžti į pradinįSvetainės medis English Neįgaliesiems

 

 

linkas ministerija 

Gruzijos Nacionalinės Gvardijos atstovų vizitas Lietuvoje

2015-11-13
image

Lapkričio 13-15 dienomis Lietuvoje lankosi Gruzijos Divizijos štabo G1 skyriaus viršininkas pulkininkas leitenantas Maisuradzė Josebas (Maisuradze Ioseb), Nacionalinės Gvardijos NATO integracijos ir ryšiams su šalimis partnerėmis skyriaus viršininkas pulkininkas leitenantas Mchedlidzė Mamuka (Mchedlidze Mamuka) bei Divizijos štabo G3 skyriaus viršininkas pulkininkas leitenantas Šavadzė Malkhazė (Shavadze Malkhaz).
Lapkričio 13 d. delegacija iš Gruzijos lankėsi Krašto apsaugos savanorių pajėgų štabe. Svečiams buvo pristatyta Savanorių pajėgų struktūra, funkcijos ir vykdomos užduotys. Atstovai supažindinti su karių savanorių koviniu rengimu. Buvo atskirai pristatyta Didžiosios kovos apygardos 8-ojoje rinktinėje esančios nekinetinių operacijų kuopos struktūra, funkcijos bei vykdomos užduotys. Taip pat aptartas 2016 metų bendradarbiavimo planas.
Lapkričio 14 dieną svečiai lankysis Generolo Silvestro Žukausko poligone Pabradėje vykstančiose tarptautinėse lauko pratybose „Geležinis kardas 2015", kur stebės pratybose dalyvaujančios KASP Žemaičių apygardos 3-osios rinktinės vykdomas užduotis, jos integravimą į reguliariąsias pajėgas.
Lietuvos ir Gruzijos savanorių pajėgos tiesioginius ryšius užmezgė 2014 metais. Bendradarbiavimas sėkmingai plėtojamas ir jau 2016 metais planuojamas abiejų šalių karių dalyvavimas bendrose pratybose. Planuojamas ir Lietuvos atstovų vizitas į Gruziją dar šių metų gruodžio pradžioje.

Komentuokite
Krašto apsaugos ministerija pasilieka teisę pašalinti komentarus, įžeidžiančius žmogaus garbę ir orumą, skatinančius tautinę, rasinę, religinę nesantaiką, skatinančius smurtą.
Vardas
El. paštas
Komentaro tekstas
Apsaugos kodas secimg

 
 

 

 
 

 
 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
Sprendimas: Fresh Media