linkas ministerija

Alytuje baigėsi karinės kovinės savigynos turnyras

2019-03-14
image
Kovo 14 dieną Alytuje vyko atviras Lietuvos kariuomenės Sausumos pajėgų karinės kovinės savigynos turnyras, skirtas paminėti Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo dieną. Didžiosios kunigaikštienės Birutės Ulonų batalione vykusiame renginyje susikovė beveik 100 karių iš visų Lietuvos kariuomenės pajėgų.

Varžybose dalyvavo ir šauktiniai, ir profesionalūs kariai, taip pat Lietuvos karo akademijos kariūnai. Kovos vyko asmeninėje įskaitoje, šešiose svorio kategorijose nuo 66 iki virš 90-ties kilogramų. Kariai kovėsi vilkėdami kimono aprangą, pirštines, kūno apsaugos priemones, kovose buvo leidžiami ir smūgiai ir imtynių veiksmai.

Kovas stebėjo ir apdovanojimus įteikė Lietuvos kariuomenės vadas generolas leitenantas Jonas Vytautas Žukas, palaikyti kovotojų kariai atvyko iš visų dalyvaujančių karinių dalinių.

Varžybų tikslas - paminėti Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo dieną, propaguoti karinę kovinę savigyną karių tarpe ir išaiškinti stipriausius kovotojus. Taigi nugalėtojų sąrašas atrodė taip:

66 kg svorio kategorijoje nugalėjo eil. Gytis Naujikas (JVIB), 2 vietą užėmė vyr. eil. Renatas Buškus (KP), trečiąją - vyr. eil. Giedrius Kulikajevas (BUB) ir j. eil. Mindaugas Žukauskas (Margirio MPB).

72 kg svorio kategorijoje nugalėjo j. eil. Valentinas Padūmius (KMPB), 2 vietą užėmė j. eil. Audrius Smelstorius (KASP 2R), trečiąją - eil. Mantas Stanaitis (VBPLB) ir vyr. eil. Saulius Kreivėnas (JVIB).

78 kg svorio kategorijoje čempionu tapo vyr. eil. Edgaras Subatkis (JVIB), 2 vietą iškovojo vyr. eil. Vaidas Gasiulis (JVIB), trečiąją - j. eil. Karolis Lazdauskas (JVIB) ir krn. Osvaldas Dambrauskas (LKA).

84 kg svorio kategorijoje nugalėjo vyr. eil. Kęstutis Kavaliauskas (KP), 2 vietą iškovojo ltn. Dominykas Bukantas (BUB), trečiąją - j. eil. Aironas Ramonaitis (BDB) ir j. eil. Drąsutis Slenkovas (VBPLB).

90 kg svorio kategorijoje nugalėjo j. eil. Ernestas Varankevičius (AMPB), 2 vietą užėmė j. eil. Mindaugas Kucavičius (BUB), trečiąją - srž. Vytautas Brazauskas (KRC) ir krn. Mindaugas Narkus (LKA).

Virš 90 kg svorio kategorijoje nugalėjo kpt. Martynas Lukošius (VBPLB), 2 vietą užėmė - gr. Aivaras Norkevičius (VMPB), trečiąja - j. eil. Kipras Atkačiūnas (JVIB) ir krn. A.A. Taraškevičius (LKA). Svekiname nugalėtojus!

Srž. sp. Ievos Budzeikaitės ir vyr. eil. Mantauto Patašiaus nuotr., kontaktinis asmuo: kpt. Paulius Babilas, mob. 8 618 40469, el. paštas [email protected]