Lietuvos kariuomenė
 
Grįžti į pradinįSvetainės medis English Neįgaliesiems

 

 

linkas ministerija 

Briunsiume aptarti Aljanso šiaurinio regiono klausimai

2019-11-28
image

Lapkričio 27-28 d. Lietuvos kariuomenės Gynybos štabo viršininkas generolas majoras Gintautas Zenkevičius dalyvavo šeštojoje Šiaurės šalių vadaviečių konferencijoje (angl. Northern Headquarters Conference), kuri šiemet vyko ir buvo organizuojama NATO Jungtinės pajėgų vadavietės Briunsiume, Nyderlandai.

 

 

36 delegacijos iš įvairių šalių NATO narių ir NATO partnerių šiais metais diskutavo apie regioninių ryšių svarbą, esamą situaciją ir regioninės ekspertizės stiprinimą tarp sąjungininkų ir šalių partnerių. Tarp konferencijoje diskutuotų klausimų buvo ir atgrasymo valdymas, pažangus operacinis planavimas, mokymai ir pratybos, NATO vadovavimo ir valdymo sistema taikos ir krizės metu.

 

 

Ši konferencija yra organizuojama kartą metuose su tikslu aptarti regiono aktualijas ir papildomas priemones, kurios leistų operaciniame lygmenyje pademonstruoti NATO patikimumą, buvimą ir veiksmus Aljanso šiauriniame regione. Pernai tokia konferencija vyko Taline, Estijoje.

 

NATO Jungtinės pajėgų vadavietės Briunsiume (NATO Joint Force Command Brunssum) nuotraukos


 

Komentuokite
Krašto apsaugos ministerija pasilieka teisę pašalinti komentarus, įžeidžiančius žmogaus garbę ir orumą, skatinančius tautinę, rasinę, religinę nesantaiką, skatinančius smurtą.
Vardas
El. paštas
Komentaro tekstas
Apsaugos kodas secimg

 

 

 
 

 
 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
Sprendimas: Fresh Media