Lietuvos kariuomenė
 
Grįžti į pradinįSvetainės medis English Neįgaliesiems

 

 

linkas ministerija 

Danijos kontingentui priskirti Lietuvos kariai pasirengę užduočių vykdymui

2020-01-16
image

Sausio 14 d. Alborge (Danija) iškilmingai išlydėti į misiją Danijos kontingento (DANCON OIR) kariai, sėkmingai įvykdę pasiruošimo misijai Irake reikalavimus.

 

DANKON junginį sudaro apie 150 karių ir į vieneto sudėtį įeina kariai iš trijų Baltijos šalių (Lietuvos, Latvijos, Estijos). Kariai iš Baltijos šalių pasiruošimo misijai laikotarpiu labai gerai integravosi į Danijos kontingento sudėtį ir artimiausiu metu prisijungs prie misijos užduotis vykdančių karių.

 

Danijos Sausumos pajėgų vadas generolas majoras Michael’as Lollesgaard’as, kreipdamasis į išvykstančius karius, padėkojo Baltijos šalims už dalyvavimą misijoje Irake drauge su Danijos kariais ir pažymėjo, kad karių integracija vyko labai sklandžiai, kadangi yra ilga bendradarbiavimo tarp šalių pajėgų patirtis.

 

Karių išlydėtuvių renginyje dalyvavo ir Lietuvos gynybos atašė Danijos Karalystėje, Norvegijos Karalystei, Švedijos Karalystei ir Suomijos Respublikai kmd. Giedrius Valintėlis.

 

LK inf.

GA Danijoje nuotraukos.

Komentuokite
Krašto apsaugos ministerija pasilieka teisę pašalinti komentarus, įžeidžiančius žmogaus garbę ir orumą, skatinančius tautinę, rasinę, religinę nesantaiką, skatinančius smurtą.
Vardas
El. paštas
Komentaro tekstas
Apsaugos kodas secimg

 
 

 

 
 

 
 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
Sprendimas: Fresh Media