Lietuvos kariuomenė
 
Grįžti į pradinįSvetainės medis English Neįgaliesiems

 

 

linkas ministerija 

Jūrų gelbėjimo koordinavo centras vykdė dvi gelbėjimo operacijas

2019-08-10
image
Rugpjūčio 10 dieną Lietuvos kariuomenės Karinių jūrų pajėgų Jūrų gelbėjimo koordinavimo centro (toliau - JGKC) budėtojai koordinavo dvi žmonių gelbėjimo operacijas. Dėka tarnybų operatyvumo ir neabejingų piliečių jos truko neilgai ir baigėsi sėkmingai. 

11 valandą 39 minutės Karinių jūrų pajėgų Jūrų gelbėjimo koordinavimo centras gavo pranešimą iš Bendrojo pagalbos centro, kad Kuršių mariose, netoli Juodkrantės skubios pagalbos reikia 3 asmenims, kurie plaukdami su baidare įkrito į vandenį. 

JGKC aktyvavo gelbėjimo pajėgas - į nelaimės vietą iš Nidos nedelsiant buvo išsiųstas VSAT Pakrančių apsaugos rinktinės laivas "Bumeranger". Apie 12 valandą gautas pranešimas, kad žmones iš vandens sėkmingai išgelbėjo netoliese buvę žvejai.

17 valandą 45 minučių JGKC gavo pranešimą iš Bendrojo pagalbos centro, kad Klaipėdos valstybinio jūrų uosto kanale, Naujojoje perkėloje, Smiltynės pusėje, iš kelto iššoko moteris. Priešgaisrinės gelbėjimo pajėgų tarnybos pareigūnai po 15 minučių su kopėčiomis iškėlė moterį iš vandens ir perdavė medikams. 

Pranešimą parengė Karinių jūrų pajėgų štabo civilių ir kariškių bendradarbiavimo skyriaus vyresnysis specialistas vyr. srž. Audrius Vitkauskas. Tel. 867317239.

Asociatyvinė Lietuvos kariuomenės nuotrauka
Komentuokite
Krašto apsaugos ministerija pasilieka teisę pašalinti komentarus, įžeidžiančius žmogaus garbę ir orumą, skatinančius tautinę, rasinę, religinę nesantaiką, skatinančius smurtą.
Vardas
El. paštas
Komentaro tekstas
Apsaugos kodas secimg

 
 

 

 
 

 
 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
Sprendimas: Fresh Media