Lietuvos kariuomenė
 
Grįžti į pradinįSvetainės medis English Neįgaliesiems

 

 

linkas ministerija 

Karo akademijoje vyko instruktoriaus kursas – kvalifikacijai tobulinti

2019-05-13
image

Generolo Jono Žemaičio Lietuvos karo akademijos Lyderystės ir metodinio rengimo centre gegužės 10 d. baigėsi jau trečią kartą surengtas penkių dienų trukmės Instruktoriaus kursas, kurio tikslas - suteikti žinių, įgūdžių ir kompetencijų aktualiais karybos mokymo klausimais. Kurso klausytojus pasveikino ir pažymėjimus įteikė Akademijos Karybos studijų katedros viršininkas plk. Darius Vaicikauskas.

 

Klausytojai mokėsi tinkamai pasirengti mokomajai veiklai, ją organizuoti ir vertinti, susipažino su įvairiomis mokymo teorijomis, praktiškai taikė skirtingus mokymo metodus, vertino savo ir kolegų mokymo techniką, atliko daug užduočių siekdami įgyti kompetencijų, padėsiančių jiems profesionaliai planuoti ir organizuoti karių mokymą.

Remdamiesi Danijos kariuomenės patirtimi mokymus vedė Karo akademijos Lyderystės ir metodinio rengimo centro didelę instruktoriaus darbo patirtį sukaupę profesinės karo tarnybos ir atsargos karininkai. Centro instruktoriai sudarė sąlygas mokytis, kurti naujas žinias ir jomis dalytis, taikyti šiuolaikiškus mokymo metodus, buvo atviri pažangioms idėjoms ir pasiūlymams.

 

Instruktoriaus kursas organizuotas vadovaujantis Akademijos 2018-2024 metų strategijos įgyvendinimo planu, pagal kurį Karybos studijų katedra įpareigota nuolat tobulinti dėstytojų ir instruktorių kompetencijas.

Viena Karo akademijos strateginių krypčių siejama su nuolat savo edukacinius gebėjimus tobulinančiais aukščiausios kvalifikacijos universitetinių dalykų dėstytojais, instruktoriais ir Akademijos studijas remiančiu personalu. Planuojama Akademijoje ir toliau didinti išteklius ir gerinti kvalifikacijos kėlimo sąlygas, kad jos personalas galėtų nuolat tobulinti savo gebėjimus, nes dėstymo kokybė - svarus Akademijos instruktorių ir dėstytojų tolesnės profesinės karjeros plėtros kriterijus, padedantis sėkmingai perduoti pedagoginę patirtį jauniems dėstytojams ir instruktoriams.

 

LKA nuotraukos

 

Komentuokite
Krašto apsaugos ministerija pasilieka teisę pašalinti komentarus, įžeidžiančius žmogaus garbę ir orumą, skatinančius tautinę, rasinę, religinę nesantaiką, skatinančius smurtą.
Vardas
El. paštas
Komentaro tekstas
Apsaugos kodas secimg

 

 
 

 
 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
Sprendimas: Fresh Media