Lietuvos kariuomenė
 
Grįžti į pradinįSvetainės medis English Neįgaliesiems

 

 

linkas ministerija 

Naujienos

Ar kario motyvacija – vado elgesio pasekmė?
2017-10-02
img

Dažnai kariuomenėje keliami klausimai apie tai, kas šiandien galėtų motyvuoti eilinius karius tarnybai. Ypač šie klausimai aktualūs tiesiogiai su šauktiniais kariais dirbantiems profesinės karo tarnybos kariams. Įdomu tai, kad dažnai mums gali atrodyti, jog tie motyvuojantys veiksniai turi būti kažkokie ypatingi, gudrūs metodai, kuriuos pritaikius kaip burtų lazdele mes priversime kitą elgtis taip, kaip norime. Kaip yra iš tiesų?

null
Ministras R. Karoblis susitiko su Krašto apsaugos sistemos Psichologinės paramos grupės atstovais
2017-09-05
img

  

Krašto apsaugos ministras Raimundas Karoblis susitiko su krašto apsaugos sistemos Psichologinės paramos grupės atstovais ir aptarė šios grupės veiklą.

null
Į atsargą išleista Karo psichologijos skyriaus viršininkė kpt. Ramutė Vaičaitienė
2017-05-12
img

 

2017 m. gegužės 11 d. Karo medicinos tarnyboje vyko iškilminga rikiuotė, skirta Karo psichologijos skyriaus viršininkės kpt. Ramutės Vaičaitienės išleidimui į atsargą

null
Vasario 4-oji – pasaulinė kovos su vėžiu diena
2017-02-02
img
Vasario 4 d. minime pasaulinę kovos su vėžiu dieną. Turbūt nerasime šeimos ar giminės, kurios nebūtų palietusi ši, XX amžiaus maru vadinama, liga. Nepaisant to visuomenėje vis dar vengiama apie ją kalbėti, gausu įvairių mitų ir sergančiųjų stigmatizavimo. Tai ne tik nepadeda sergantiesiems ir jų artimiesiems, bet ir trukdo gauti visokeriopą pagalbą.
null
AŠ GALIU nerūkyti 1 dieną!
2016-11-16
img

 

Karo psichologai skelbia akciją skirtą lapkričio 17-tai dienai - tarptautinei nerūkymo dienai. „AŠ GALIU nerūkyti 1 dieną!"

null
Mesk atgal, o ne į priekį
2016-11-15
img

 

Karo psichologės Danutės Savickienės straipsnis skirtas
lapkričio 17 - ajai - tarptautinei nerūkymo dienai.

null
Konferencija: Netektys ir kriziniai išgyvenimai
2016-11-03
img

 

Spalio 28 dieną karo psichologės kpt. Rasa Vyšniauskienė, Kpt. Dovilė Japertienė ir Danutė Savickienė dalyvavo Kolpingo kolegijoje vykusioje konferencijoje: „Netektys ir kriziniai išgyvenimai: kas padeda išsaugoti drąsą gyventi?“.

 

null
Pasaulinę psichikos sveikatos dieną dėmesys dėkingumui
2016-10-10
img

 

Spalio 10 d. kasmet minime Pasaulinę psichikos sveikatos dieną. Ši diena mums primena apie psichinės sveikatos, jos stiprinimo, prevencijos svarbą.

Karo psichologai ta proga prisiminė retokai naudojamą dėkingumo praktiką, kuri puikiai gerina psichikos sveikatą.

null
Konferencija „Streso prevencija Kauno mieste“
2016-10-07
img

 

Kauno miesto savivaldybės visuomenės sveikatos biuras spalio 6 d. organizavo Pasaulinei psichikos sveikatos dienai skirtą mokslinę-praktinę konferenciją „Streso prevencija Kauno mieste".

null
Karo psichologijos skyrius organizuoja mokymus PKT kariams ir KAS darbuotojams, auginantiems vaikus
2016-09-21
img

 

Mokymų tikslas - mokyti karius, KAS darbuotojus ir šeimų narius konstruktyviai bendrauti su vaikais, kurti pagarbius tarpusavio santykius. Programa siekiama ugdyti šeimos narių psichologinį atsparumą.

null
 

 
 

 
 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
Sprendimas: Fresh Media