Lietuvos kariuomenė
 
Grįžti į pradinįSvetainės medis English Neįgaliesiems

 

 

linkas ministerija 

Naujienos

Karo psichologė radijo laidoje kalbėjo apie Netekčių grupę
2016-09-19
img

 

Apie „Paramos grupę žmonėms išgyvenantiems netektis" psichologę Lietuvos kariuomenės jungtinio štabo kapitonę Danutę Lapėnaitę kalbina Lietuvos policijos kepelionas kun. Algirdas Toliatas.

null
Karo psichologai minėjo Pasaulinę savižudybių prevencijos dieną
2016-09-13
img

 

 

Karo psichologijos skyriaus psichologai įvairiuose daliniuose rugsėjo 9 dieną  paskyrė mitams ir faktams apie savižudybę.

null
Rugsėjo 10 d. - Pasaulinė savižudybių prevencijos diena 2016
2016-09-07
img

 

 

Rugsėjo 10 d. pasaulyje bus minima Pasaulinė savižudybių prevencijos diena 2016

null
Karo psichologas pratybose Inžinierių griausmas 2016
2016-08-01
img

Kauno įgulos psichologas kpt. Mantas Gricius liepos 25-31 d. Gaižiūnų poligone (Rukla) dalyvavo didžiausiose šių metų Lietuvos karo inžinierių pratybose „Inžinierių griausmas 2016", kuriose treniravosi per 700 karių iš Juozo Vitkaus inžinerijos bataliono ir kitų Sausumos pajėgų vienetų.

null
Sportas ir tarnyba kariuomenėje: pagarbos ir pasididžiavimo jausmas
2016-06-20
img
Lietuvos kariuomenės Alytaus ir Marijampolės įgulų psichologę kpt. Justiną Rybakovaitę apie sportą ir tarnybą kariuomenėje kalbino informacijis dienraštis AlytausŽinios.lt
null
Psichologinės paramos grupės posėdis – seminaras
2016-06-17
img

Kaip ir kiekvieną metų ketvirtį š.m. birželio 17-18d. psichologai rinkosi į Psichologinės paramos grupės posėdį - seminarą. Šį kartą jis vyko Vilniaus įgulos karininkų ramovėje.

 

null
Karo psichologai IX-oje tarptautinėje karo ir ekstremalios medicinos mokslinėje-praktinėje konferencijoje
2016-05-27
img

Karo medicinos tarnyboje gegužės 26-27 d. vyko IX tarptautinė karo ir ekstremalios medicinos mokslinė-praktinė konferencija.

Konferencijoje  buvo skirtas dėmesys ir karo psichologijai. Viena iš keturių sesijų vadinosi "Psichologinė parama ir reabilitacija".

 

null
Karo psichologas: po šauktinio mirties kariams svarbiausia – nebijoti
2016-05-18
img

Tarp šauktinių po to, kai staiga mirė jaunesnysis eilinis Martynas Jurkus, kilo nemažai baimės, tačiau specialistai sako, kad būtent to jiems ir reikėtų išvengti, mat padėtis valdoma.

LRT studijoje savo mintimis dalinosi Karo medicinos tarnybos karo psichologas kpt. Andrius Jurgaitis.

null
KAS psichologai apie „pokyčius“
2016-04-27
img
Organizacijos arba jos padalinio struktūros, veiklos pakeitimai, jos tobulinimas arba vystymas, visada reiškia tam tikras permainas jos darbuotojų elgesyje. Suprantama, atsižvelgiant į aplinkos reikalavimus, grėsmes bei galimybes visos organizacijos privalo keistis, tačiau darbuotojai neretai priešinasi pokyčiams.
null
Potrauminis stresas: Maidanas paliko psichologines žaizdas tūkstančiuose širdžių
2016-02-29
img
15min.lt D.Pancerovo straipsnyje apie potrauminio streso sutrikimą pasakojo Karo psichologijos skyriaus viršininkė kpt. Ramutė Vaičaitienė. Apie psichologo darbą ir patirtis Kijeve iš kart po Maidano dalinosi psichologės A.Adomaitytė ir A.Trimonytė. Karo psichologas kpt. Andrius Jurgaitis apžvelgė situaciją Lietuvos kariuomenėje.  
null
 

 
 

 
 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
Sprendimas: Fresh Media