Lietuvos kariuomenė
 
Grįžti į pradinįSvetainės medis English Neįgaliesiems

 

 

linkas ministerija 

Naujienos

Baltijos šalių karo psichologai per padidinamąjį stiklą pažvelgė į dalinių mikroklimatą
2013-05-20
img
Gegužės 16 - 17 d. Lietuvos kariuomenės Daktaro Jono Basanavičiaus Karo medicinos tarnyboje vyko šeštoji Baltijos šalių karo psichologų konferencija, kurioje specialistai aptarė trijų Baltijos šalių karinių dalinių psichologinį mikroklimatą ir jo gerinimo galimybes. Pirmąją konferencijos dieną vyko kariškių ir šios srities specialistų pristatymai, o antrąją bendros darbo grupės planavo priemones, kurios padėtų karinių vienetų vadams pasiekti teigiamų rezultatų.
null
Diena, kviečianti apsirūpinti didžiausiais turtais
2013-04-04
img
Skamba viliojančiai? Kalbu apie balandžio 7-ąją. Ir ne apie materialius turtus. Nors praradus šiuos, prarandami ir visi kiti. Ar bent jau praranda prasmę.
null
Pats sau psichologas
2013-03-21
img

Kartais susiduriame su konfliktinėmis situacijomis ir kritiniais, kriziniais, nemaloniais įvykiais, kurie išveda mus iš pusiausvyros. Šie varginantys sunkumai yra mūsų kasdienybės dalis, bet jei žmogus nebando su jais susidoroti, tada ilgainiui tai gali neigiamai atsiliepti jo sveikatai ir produktyvumui. Tai ypač aktualu kariuomenėje! Gerai, kai pavyksta pačiam save nuraminti, išlaikyti vidinę pusiausvyrą arba kai šalia yra specialistas ar artimas žmogus, kuris gali suteikti emocinę pagalbą. Bet ką daryti, kai esi vienas kaip pirštas ir žemė slysta iš po kojų?

null
Po Jungtinės konferencijos
2013-02-04
img
Vasario 1 d. Lietuvos kariuomenės Jungtiniame štabe įvyko Jungtinė konferencija „Kaip tampama milžinais? Psichologinio nusiteikimo reikšmė kariui, padaliniui, sistemai". Konferenciją organizavo savo veiklos penkmetį mininti Psichologinės paramos grupė ir Lietuvos kariuomenės Jungtinis štabas.
null
Jungtinė konferencija
2013-01-16
img

Psichologinės paramos grupė, vienijanti krašto apsaugos sistemos psichologus, minėdama savo veiklos penkmetį ir Lietuvos kariuomenės Jungtinis štabas š. m. vasario 1 d. organizuoja jungtinę konferenciją "Kaip tampama milžinais? Psichologinio nusiteikimo reikšmė kariui, padaliniui, sistemai"

null
Pasiruoškime šventėms
2012-11-29
img

Artėja ko gero svarbiausios, ilgiausios ir džiaugsmingiausios metų šventės. Ruošiame dovanas artimiesiems ir draugams. O ką galėtume padovanoti sau, kad šventinė nuotaika būtų skaidri ir širdyje būtų šviesu, tiesiog, kad būtume laimingi. Nes visi žinome, kad laimingi žmonės spinduliuoja energiją ir gyvenimo džiaugsmą, jie sugeba į daugelį dalykų žvelgti iš gerosios pusės, jiems dažniausiai sekasi, o ir aplinkiniams geriau šalia laimingųjų.
Nors nėra vieningo laimės recepto, o ir laimę kiekvienas suprantame savaip, patarimų, kaip savo gyvenimą padaryti laimingesniu galime duoti.

null
Savipagalbos grupė žmonėms, patyrusiems netektis
2012-10-29
img

Lietuvos kariuomenės Ordinariato Vilniaus Šv. Ignoto bažnyčioje pradedama savipagalbos grupė žmonėms, patyrusiems netektis. Kviečiame visus, kurie patyrė sunkumus, išgyvenant artimo žmogaus, draugo, bendradarbio mirtį, prarado sveikatą ar susidūrė su skyrybų skausmu.

null
Pasaulinė psichikos sveikatos diena
2012-10-10
img

1992 m. Pasaulinei psichinės sveikatos federacijai pasiūlius ir 2001 m. Generalinei asamblėjai patvirtinus spalio 10 d. minima, kaip Pasaulinė psichikos sveikatos diena. Šią dieną, kviesdami visus visapusiškai rūpintis savo sveikata, norime priminti, kad psichinė sveikata - tai ne tik psichikos sutrikimų nebuvimas. Psichinė sveikata - tai emocinis ir dvasinis atsparumas, kuris leidžia patirti džiaugsmą ir ištverti skausmą, nusivylimą, liūdesį. Tai gėrio jausmas, kuris remiasi tikėjimu savo bei kitų žmonių orumu ir verte.

 

null
Psichologų seminaras Palangoje
2012-09-21
img
Rugsėjo 13-14 dienomis LK Palangos karininkų ramovėje vyko kasmetinis Krašto apsaugos sistemos Psichologinės paramos grupės seminaras. Šiais metais psichikos sveikatos specialistams Mercuri international konsultantas Dalius Kievišas vedė praktinį seminarą „Mokymasis iš savo patirties".
null
Savižudybių prevencijos diena
2012-09-06
img

Pagal Pasaulio sveikatos organizacijos tyrimą beveik milijonas žmonių nusižudo kasmet, tai daugiau nei žūsta karuose. 2003 m.Tarptautinė savižudybių prevencijos asociacija (TSPA) ir Pasaulio sveikatos organizacija (PSO) nutarė, kad nuo 2004 metų rugsėjo 10-ji diena bus minima kaip Pasaulinė savižudybių prevencijos diena. Kiekvienais metais šią dieną visame pasaulyje organizuojami įvairūs renginiai, kuriais norima atkreipti visuomenės dėmesį į vieną iš opiausių problemų šiuolaikiniame pasaulyje - savižudybes.

null
 

 
 

 
 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
Sprendimas: Fresh Media