Lietuvos kariuomenė
 
Grįžti į pradinįSvetainės medis English Neįgaliesiems

 

 

linkas ministerija 

Naujienos

Gegužės 31 d. - pasaulinė diena be tabako
2012-05-31
img

1987 m. Pasaulio Sveikatos Organizacijos nariai, norėdami atkreipti pasaulio visuomenės dėmesį į epidemiškai plintančias, tačiau išvengiamas mirtis, sukeltas rūkymo, paskelbė gegužės 31 d. Pasauline diena be tabako, dar vadinama Pasaulio nerūkymo diena. Šitą dieną visuomenė įvairiais būdais skatinama susipažinti su rūkymo žala ir pasauline tabako epidemija, o rūkantieji raginami bent vieną dieną nerūkyti, atsisakyti tabako gaminių.

null
Baltijos šalių psichologų susitikimas
2012-05-24

Š. m. gegužės 15 - 16 dienomis Taline vyko jau penktasis Baltijos šalių (Lietuvos, Latvijos ir Estijos) kariuomenių psichologų susitikimas BaltMilPsy. Šis susitikimas yra Estijos, Latvijos ir Lietuvos trišalio karinio bendradarbiavimo 2012 m. plano dalis. Lietuvai šiais metais atstovavo Jungtinio štabo vyr. psichologė, Psichologinės paramos grupės pirmininkė kpt. Danutė Lapėnaitė ir SP LDK Butigeidžio dragūnų motorizuotojo pėstininkų bataliono psichologas, Psichologinės paramos grupės sekretorius kpt. Darius Kliminskas.

null
Kariuomenės lyderiai kitų organizacijų kontekste
2012-04-24
img

Lietuvos psichologų sąjunga ir Vilniaus universiteto filosofijos fakultetas balandžio 21 d. Vilniuje organizavo II - ąją organizacinės psichologijos konferenciją „Psichologas organizacijoje. Lyderystės teorija ir praktika". Lietuvos kariuomenę konferencijoje atstovavo SP LDK Butigeidžio dragūnų motorizuotojo pėstininkų bataliono psichologas, KAS Psichologinės paramos grupės narys kpt. Darius Kliminskas. Pranešimas „Lyderystė kariuomenėje. Psichologo patirtis ir įžvalgos" atskleidė lyderystės reikšmę šių dienų karių, vadų rengime.

null
Mokomės iš patirties
2012-04-24
img

Kas gi tas patirtinis mokymas? Dar Aristotelis yra pasakęs, kad dalykai, kurių reikia pasimokyti prieš juos darant, geriausiai išmokstami būtent juos darant. Tikriausiai niekas nesuabejos, kad mokymasis per patyrimą yra seniausia iš mokymosi metodikų ir artimiausia žmogaus prigimčiai. Tai metodas susijęs su besimokančiojo atradimo džiaugsmu, su atsakomybe už savo mokymosi rezultatus, su savarankiškumu

null
 

 
 

 
 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
Sprendimas: Fresh Media