Lietuvos kariuomenė
 
Grįžti į pradinįSvetainės medis English Neįgaliesiems

 

 

linkas ministerija 

Klaipėdos kariai savanoriai dalyvavo jaunimo organizacijų šventėje

2009-09-21
image

Saulėtą rugsėjo 19-osios popietę Klaipėdos senamiestyje vyko Klaipėdos jaunimo organizacijų asociacijos „Apskritasis stalas" organizuotas jaunimo renginys „Kodas: JAU.09.19.“

 

Renginio metu visuomenei prisistatė per dvidešimt uostamiesčio jaunimo organizacijų.

 

Į Klaipėdos senamiestį sugužėjusi minia jaunų žmonių sugužėjo stengėsi kuo įdomiau ir išradingiau parodyti tai, ką jie daro ir taip prisikviesti naujų narių į savo būrį. Vieni ruošė skaniausią košę, kiti šoko, treji dalijo gyvybės eliksyrą. Renginyje dalyvavę Krašto apsaugos savanorių pajėgų Žemaičių apygardos 3-iosios rinktinės kariai demonstravo ginklus, pasakojo susidomėjusiems apie tarnybą. Tarnyba savanorių pajėgose - tai kartu ir puikus laisvalaikio praleidimo būdas, ir jaunimo pilietiškumo ugdymas.

 

Su savanoriais toje pačioje palapinėje savo veiklą pristatė ir Klaipėdos karo prievolės centro atstovai. Jų pademonstruota karinė ekipuotė taip pat sulaukė didelio dėmesio ir norinčių ją pasimatuoti.

 

Lauryna Baltrimaitė, Krašto apsaugos savanorių pajėgų Žemaičių apygardos 3-ioji rinktinė.

Komentuokite
Krašto apsaugos ministerija pasilieka teisę pašalinti komentarus, įžeidžiančius žmogaus garbę ir orumą, skatinančius tautinę, rasinę, religinę nesantaiką, skatinančius smurtą.
Vardas
El. paštas
Komentaro tekstas
Apsaugos kodas secimg

 

 

 
 

 
 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
Sprendimas: Fresh Media