Lietuvos kariuomenė
 
Grįžti į pradinįSvetainės medis English Neįgaliesiems

 

 

linkas ministerija 

(2009 - 10) naujienų archyvas

Birutės batalione – kraujo donorystės akcijoje
2009-10-12
img

Spalio 9 d. Didžiosios kunigaikštienės Birutės motorizuotojo pėstininkų bataliono (Alytus) kariai ir civiliai tarnautojai dalyvavo savanoriškoje kraujo donorystės akcijoje.

null
Lietuvos karinių jūrų pajėgų vadas dalyvavo tarptautiniame jūrų pajėgų vadų simpoziume
2009-10-12

Spalio 6-8 d. Lietuvos kariuomenės Karinių jūrų pajėgų vadas jūrų kapitonas Olegas Mariničius dalyvavo Jungtinių Amerikos Valstijų karo laivyno koledže (Niuporte, Rodo Ailendo valstija) vykusiame XIX tarptautiniame jūrų pajėgų vadų simpoziume.

null
Vytenio batalione lankėsi Marijampolės „Ryto“ vidurinės mokyklos moksleiviai
2009-10-08
img
Spalio 7 d. Lietuvos didžiojo kunigaikščio Vytenio bendrosios paramos batalione Marijampolėje lankėsi per penkiasdešimt moksleivių iš Marijampolės „Ryto“ vidurinės mokyklos.
null
Artilerijos bataliono kariai vedė pamokas Vilniaus Antakalnio vidurinės mokyklos moksleiviams
2009-10-07
img
Spalio 5 d., minint  tarptautinę mokytojų dieną, Generolo Romualdo Giedraičio artilerijos bataliono kariai buvo pakviesti į Vilniaus Antakalnio vidurinę mokyklą surengti pamokas antraklasiams ir trečiaklasiams. Tą dieną mokykloje buvo paskelbta netradicinio ugdymo diena „Po spalvingu rudens dangumi...".
null
Sedos kautynėms – 65-eri
2009-10-06
img

Spalio 6–7 dienomis sukanka 65-eri metai nuo tos dienos, kai patriotiškai nusiteikę lietuvių savanoriai, susirinkę į Tėvynės apsaugos rinktinę, pabandė ginklu pasipriešinti į Lietuvą įžengiančiai Raudonajai armijai.

 

 

null
Karinės jūrų pajėgos užtikrina saugumą Lietuvos vandenyse Baltijos jūroje
2009-10-05
img
Karinių jūrų pajėgų pavadinimas pirmiausia asocijuojasi su karinėmis operacijomis jūroje. Kokie yra Karinių jūrų pajėgų karių kasdieniniai darbai ir tarnyba taikos metu?
null
Krašto apsaugos ministrė R. Juknevičienė lankėsi Kovinio rengimo centre Nemenčinėje
2009-10-05
img
Spalio 1 d. krašto apsaugos ministrė Rasa Juknevičienė lankėsi Generolo Adolfo Ramanausko kovinio rengimo centre Nemenčinėje. Vizito metu ministrė susipažino, kaip veikia kompiuterinis taktikos treniruoklis JCATS (angl. Joint Conflict and Tactical Simulation) ir stebėjo Didžiosios kunigaikštienės Birutės motorizuotojo pėstininkų bataliono karių kompiuterizuotas pratybas.
null
Priešraketinės gynybos skydas: mitai ir tikrovė
2009-10-01
img
Kai kalbama apie JAV priešraketinės gynybos sistemą, gali susidaryti įspūdis, kad komentatoriai žino daugiau nei patys tos sistemos kūrėjai amerikiečiai. Diskusijose priešraketinė gynyba praktiškai prarado savo kaip paprastos, tik techniškai žymiai sudėtingesnės, bet iš esmės nesiskiriančios nuo priešlėktuvinės, prieštankinės ar bet kokios kitos gynybos prasmę ir tapo politinių vertinimų objektu. Matyt, atėjo laikas išsklaidyti daugelį mitų ir trumpai supažindinti su priešraketinės gynybos sistema, jos atsiradimu, paskirtimi, plėtros perspektyvomis ir paaiškinti nesenus įvykius.
null
 
 

 

 
 

 
 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
Sprendimas: Fresh Media