Lietuvos kariuomenė
 
Grįžti į pradinįSvetainės medis English Neįgaliesiems

 

 

linkas ministerija 

Stepono Dariaus ir Stasio Girėno gimnazijoje koncertavo Karinių oro pajėgų orkestras

2009-10-23
image

„Groja Lietuvos kariuomenės Karinių oro pajėgų orkestras, vadovaujamas kapelmeisterio kpt. Ričardo Kukulskio ir vyr. ltn. Remigijaus Termino“, – į moksleivišką iškilmių salėje susirinkusią auditoriją kreipėsi Kauno Stepono Dariaus ir Stasio Girėno gimnazijos direktorės pavaduotoja Dalia Bertašienė.

 

Rudenėjančią muzikos garsų spalvingą puokštę artėjančios Lietuvos kariuomenės dienos proga Karinių oro pajėgų štabas su orkestru nusprendė dovanoti Lietuvos mokykloms, kurių pavadinimai susieti su istoriniu aviaciniu paveldu. Ir pirmąjį šio koncertinio turo pasirodymą, muzikinę pažintinę pamoką, karinio orkestro muzikantai surengė 10-ąjį sezoną kuruojamojoje gimnazijoje.

 

Metai iš metų Karinių oro pajėgų orkestras reguliariai lankosi švietimo sistemos įstaigose, pristatydamas ir supažindindamas naujausiąjį karinio orkestro repertuarą jaunajam žiūrovui. Tai savitos pilietinio ugdymo pamokos, mielai sutinkamos mokyklose.

 

„Koncertuota beveik visuose Lietuvos miestuose ir miesteliuose, o kuriuose dar orkestras nepabuvojo, mielai atvažiuosime“, – sako Karinių oro pajėgų orkestro vadovai.

 

Muzikines pažintines pamokas orkestras veda jau šešioliktąjį sezoną.

 

Gintautas Deksnys, Karinės oro pajėgos.

Komentuokite
Krašto apsaugos ministerija pasilieka teisę pašalinti komentarus, įžeidžiančius žmogaus garbę ir orumą, skatinančius tautinę, rasinę, religinę nesantaiką, skatinančius smurtą.
Vardas
El. paštas
Komentaro tekstas
Apsaugos kodas secimg

 

 

 
 

 
 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
Sprendimas: Fresh Media