Lietuvos kariuomenė
 
Grįžti į pradinįSvetainės medis English Neįgaliesiems

 

 

linkas ministerija 

Karinių oro pajėgų vadas gen. mjr. Edvardas Mažeikis lankysis NATO Jungtiniame oro operacijų centre

2012-02-27
image

Vasario 27-28 d. Lietuvos kariuomenės Karinių oro pajėgų vadas generolas majoras Edvardas Mažeikis su oficialiu vizitu lankysis NATO Jungtiniame oro operacijų centre (angl. Combined Air Operations Centre, CAOC) Uedeme, Vokietijoje.

Vizito metu gen. mjr. E. Mažeikis susitiks su Jungtinio oro operacijų centro vadu generolu leitenantu Dieteriu Naskrentu (Dieter Naskrent) ir jo pavaduotoju brigados generolu Marianu Jeleniewskiu (Marian Jeleniewski). Su centro atstovais Lietuvos karinių oro pajėgų vadas planuoja aptarti klausimus, susijusius su Baltijos šalyse vykdoma NATO oro policijos misija ir NATO organizuojamomis Baltijos regiono oro pajėgų treniruotėmis (angl. Baltic Region Training Event, BRTE), kuriose taip pat dalyvauja Jungtinio oro operacijų centras. Artimiausia BRTE treniruotė vyks kovo 27–28 d. Lietuvoje.

Lankydamasis Jungtiniame oro operacijų centre, gen. mjr. Edvardas Mažeikis taip pat susitiks su centre tarnaujančiais Lietuvos kariais.

Jungtinis oro operacijų centras koordinuoja nacionalinių ir NATO oro pajėgumų dalyvavimą NATO vadovaujamose operacijose taikos ir krizės metu, taip pat atsako už Baltijos oro erdvę saugančių NATO oro policijos misijos naikintuvų aktyvavimą.

Komentuokite
Krašto apsaugos ministerija pasilieka teisę pašalinti komentarus, įžeidžiančius žmogaus garbę ir orumą, skatinančius tautinę, rasinę, religinę nesantaiką, skatinančius smurtą.
Vardas
El. paštas
Komentaro tekstas
Apsaugos kodas secimg

 

 

 
 

 
 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
Sprendimas: Fresh Media