Lietuvos kariuomenė
 
Grįžti į pradinįSvetainės medis English Neįgaliesiems

 

 

linkas ministerija 

Karinių oro pajėgų neformalaus baikerių klubo vasaros stovykla

2012-07-31
image

Liepos 28-29 dienomis Anykščių ir Alytaus rajonuose vyko Karinių oro pajėgų (KOP) neoficialaus baikerių klubo vasaros stovykla, kurioje dalyvavo daugiau nei 30 Karinių oro pajėgų karių ir darbuotojų su šeimų nariais su dvidešimt motociklų.


Stovyklautojai savaitgalį pradėjo Anykščiuose aplankydami įžymias miesto vietas: Puntuko akmenį, ant kurio įamžinti Darius ir Girėnas yra ypač svarbūs Karinėms oro pajėgoms, Anykščių Šv. Apaštalo evangelisto Mato bažnyčią. Vėliau sėdę ant savo Plieno žirgų patraukė į Alytaus rajoną, prie Ilgio ežero. Kelionė netrūko rūpesčių. Ne vieną kartą visai komandai teko stoti dėl senųjų motociklų gedimų, bet nuotaikos tai negadino, nes nagingi vyrai sugebėjo gedimus taisyti vietoje, ant kelio!


Susirinkus stovyklavietėje ant Ilgio ežero kranto ir įsikūrus, prasidėjo estafečių maratonas. Išradingose rungtyse netrūko nuotaikos ir linksmybių, o jos tęsėsi iki pat vėlaus vakaro ir dar kitą dieną. Neliko pralaimėjusių, nugalėjo draugystė, o tie, kuriem pasisekė labiau, buvo apdovanoti išskirtiniais rankų darbo prizais, kuriuos pagamino organizatoriai, Karinių oro pajėgų štabo Palaikymo grandies vairuotojai.

 

 Kiekvienais metais tradiciškai apdovanojamas dalyvis, atvykęs su seniausiu motociklu ir įveikęs juo visą maršrutą. Šiemet šis prizas atiteko borto technikui srž. specialistui Artūrui Šulskiui atvykusiam su senutėliu (1962 m. gamybos) motociklu JAWA.


KOP baikerių neoficialaus klubo vasaros stovykla yra renginys, skirtas visiems pajėgų kariams ir darbuotojams, jų šeimų nariams, kurie domisi moto kultūra. Stovykloje kviečiami dalyvauti net ir tie, kurie neturi motociklo. Stovykla organizuojama kiekvienais metais, o šiemet buvo trečiasis sezonas.


Stovyklos organizatoriai dėkoja Karinių oro pajėgų vadovybei, KOP vienetų vadovybei už palaikymą ir visiems tiems, kurie prisidėjo prie renginio organizavimo ir pasisekimo.


Karinių oro pajėgų informacija
Nuotraukos Arūno Rebovo

Komentuokite
Krašto apsaugos ministerija pasilieka teisę pašalinti komentarus, įžeidžiančius žmogaus garbę ir orumą, skatinančius tautinę, rasinę, religinę nesantaiką, skatinančius smurtą.
Vardas
El. paštas
Komentaro tekstas
Apsaugos kodas secimg

 
 

 

 
 

 
 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
Sprendimas: Fresh Media