Lietuvos kariuomenė
 
Grįžti į pradinįSvetainės medis English Neįgaliesiems

 

 

linkas ministerija 

Lietuvos kariuomenės Jungtinio štabo kariai dalyvavo kraujo donorystės akcijoje

2012-11-30
image

Lapkričio 29 d. Lietuvos kariuomenės Jungtinio štabo kariai ir tarnautojai dalyvavo savanoriškoje, Vilniaus universiteto Santariškių klinikų kraujo centro organizuotoje, kraujo donorystės akcijoje. Akcijos metu kraujo ar jo komponentų paaukojo 26 Jungtinio štabo kariai ir tarnautojai.

 

Dauguma akcijos dalyvių kraujo davė jau ne pirmą kartą. Tarp jų buvo ir tokių, kurie, akcijų metu ar patys vykdami į kraujo donorų centrus, neatlygintinai kraują aukojo po keliolika kartų.

 

Jungtinio štabo kariai teigė, kad kario profesija yra tokia, kad ir mums ar mūsų kolegoms bet kada gali prireikti donoro kraujo. Patys jais tapdami, galbūt, kažkam išgelbėsime gyvybę ar palengvinsime atsigavimą po operacijų.

 

Neatlygintina savanoriška kraujo donorystės akcija vykdoma daugelyje Lietuvos kariuomenės dalinių bei tarnybų ir civilinių institucijų. Donorų kraujo reikia ligoniams po sunkių chirurginių operacijų, gimdyvėms, nudegusiems, sužeistiems ir įvairiomis ligomis sergantiems žmonėms.

 

6t

kpt. M. Varnos informacija
Lietuvos kariuomenės Jungtinio štabo nuotrauka

 

Komentuokite
Krašto apsaugos ministerija pasilieka teisę pašalinti komentarus, įžeidžiančius žmogaus garbę ir orumą, skatinančius tautinę, rasinę, religinę nesantaiką, skatinančius smurtą.
Vardas
El. paštas
Komentaro tekstas
Apsaugos kodas secimg

 

 

 
 

 
 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
Sprendimas: Fresh Media