Lietuvos kariuomenė
 
Grįžti į pradinįSvetainės medis English Neįgaliesiems

 

 

linkas ministerija 

Juozo Vitkaus inžinerijos batalione vyko Šv. Kūčių popietė

2012-12-27
image

Gruodžio 21 d. Juozo Vitkaus inžinerijos batalione vyko Šv. Kūčių popietė, kurios metu dalinyje lankėsi Lietuvos kariuomenės Kauno įgulos kapelionas kapitonas Tomas Karklys. Apsilankymo metu kapelionas tarė sveikinimo žodį kariams. Prie sveikinimų prisidėjo ir bataliono vadas pulkininkas leitenantas Arūnas Dzidzevičius.


 

Sveikindamas su šventėmis ir sakydamas pamokslą, kapelionas kalbėjo kariams apie tėvo vaidmenį šeimoje, kad būtent šeimos tėvas - galva, kuri vadovauja ir atsako už savo vaikus, juos auklėja ir rodo pavyzdį, tuo pačiu ir sukviečia visus savo vaikus, kad ir kur jie būtų, prie švento Kūčių stalo. Kpt. T. Karklys padalijo kariams Kūčių stalo maldų atmintinę ir kiekvienas jų gavo dovanų po šventą paveikslėlį.


Juozo Vitkaus inžinerijos batalione Šv. Kūčių popietės vyksta kasmet. Šios tradicijos laikomasi jau per dešimtį metų.

 

Kontaktinis asmuo ir nuotr. aut. - Juozo Vitkaus inžinerijos bataliono viešųjų ryšių karininkas kapitonas Irmantas Genevičius, mob. tel. Nr. 8 610 39674.

2015-11-26 12:15

Guilherme

That hits the target pefeyctlr. Thanks!
Komentuokite
Krašto apsaugos ministerija pasilieka teisę pašalinti komentarus, įžeidžiančius žmogaus garbę ir orumą, skatinančius tautinę, rasinę, religinę nesantaiką, skatinančius smurtą.
Vardas
El. paštas
Komentaro tekstas
Apsaugos kodas secimg

 

 
 

 
 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
Sprendimas: Fresh Media