Lietuvos kariuomenė
 
Grįžti į pradinįSvetainės medis English Neįgaliesiems

 

 

linkas ministerija 

Laivūnų klubo nariai lankė Šilalės rajono vaikų globos namų auklėtinius

2012-12-22
image

Artėjant Šv. Kalėdoms, gruodžio 21 d. Karinių jūrų pajėgų Laivūnų klubo nariai lankė Šilalės rajono vaikų globos namų auklėtinius.

 

Vaikai, kaip ir kiekvienais metais, laukė svečių ir ruošėsi juos pasitikti. Atvykusiems karo jūrininkams jie pristatė savo parengtą meninę programą, suvaidino spektaklėlį ,,Vilkas ir septyni ožiukai". Kariai buvo sužavėti ir sujaudinti stebėdami nuoširdžias vaikų pastangas atliekant savo vaidmenis. Vėliau vyko šokių programa, buvo ragaujamos kalėdinės vaišės, kai kurie kariai su vaikais žaidė stalo tenisą. Laivūnų klubo nariai vaikams dovanojo žaislų, vaikiškų knygelių ir nupirko vaikams bilietus į Klaipėdos dramos teatro spektaklį ,,Atrask lobį".

Laivūnų klubo nariai jau ketveri metai iš eilės prieš Kalėdas lanko šiuos vaikų namus. Per tą laiką vaikai su Karinių jūrų pajėgų kariais jau yra puikiai susidraugavę. Šių namų auklėtiniai taip pat lankosi Karinėse jūrų pajėgose, kur jiems rengiamos pažintinės ekskursijos po karinius laivus, organizuojami kiti renginiai.

 

Karinių jūrų pajėgų nekarininkų lygmens Laivūnų klubas - tai laisva valia susirinkusių jūreivių, seržantų, laivūnų ir puskarininkių organizacija, susikūrusi 2008 m., puoselėjanti Lietuvos kariškas, jūrines ir tautiškas tradicijas, taip pat suteikianti galimybę kariams prasmingai praleisti laisvalaikį, besirūpinanti kultūriniais jų poreikiais, taip pat prisidedanti prie kariuomenės ir visuomenės tarpusavio ryšių stiprinimo.

 

KJP štabo civilių ir karių bendradarbiavimo skyriaus N9 vyresnysis specialistas seržantas Audrius Vitkauskas, 8 698 18 196. Nuotr. aut. - štabo laivūnas Tomas Donauskas.

Komentuokite
Krašto apsaugos ministerija pasilieka teisę pašalinti komentarus, įžeidžiančius žmogaus garbę ir orumą, skatinančius tautinę, rasinę, religinę nesantaiką, skatinančius smurtą.
Vardas
El. paštas
Komentaro tekstas
Apsaugos kodas secimg

 

 
 

 
 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
Sprendimas: Fresh Media