Lietuvos kariuomenė
 
Grįžti į pradinįSvetainės medis English Neįgaliesiems

 

 

linkas ministerija 

Lietuvos kariuomenės mokyklos kariai - edukacinėje vasaros stovykloje „Kaip atrasti save?“

2013-06-27
image

Birželio 16-22 d. Lietuvos kariuomenės mokyklos kariai apsilankė Nemunėlio Radviliškio bendruomenės organizuotoje archeologinėje-edukacinėje jaunimo vasaros stovykloje „Kaip atrasti save?“. Pastarojoje dalyvavo moksleiviai nuo 14 iki 18 metų iš Biržų rajono.

 

Edukacinės stovyklos tikslas puoselėjant tradicijas, skatinant krašto pažinimą ugdyti jaunimo pilietiškumą, bendruomeniškumą, palaikyti naujų idėjų įgyvendinimą, sudominti vaikus aktyvia veikla.

 

Stovyklos metu vaikai ne tik vykdė archeologinius kasinėjimus buvusioje kunigaikščių Radvilų bastioninių įtvirtinimų vietoje Nemunėlio Radviliškyje, bet ir dalyvavo Lietuvos kariuomenės mokyklos instruktorių organizuotuose edukaciniuose užsiėmimuose. Kiekvieną rytą kariai vesdavo mankštą, kartu su stovykloje dalyvaujančiais vadovais-studentais planuodavo ir organizuodavo užsiėmimus. Ypač vaikams patiko orientacinis žygis-lobio paieška, maskavimosi pratybos, kario žygio ekipuotės pristatymas. Stovyklos dalyvio Vyganto iš Biržų Saulės gimnazijos, planuojančio stoti į Lietuvos karo akademiją, teigimu, ši stovykla - ne tik galimybė susirasti naujų draugų, bet ir pažinti savo kraštą, tapti pilietiškesniu, daugiau sužinoti apie kariuomenę iš pačių karių lūpų.

 

Birželio 22 d. Nemunėlio Radviliškio pagrindinės mokyklos kiemelyje stovyklautojai kartu su miestelio bendruomene surengė tikrą šventę, kurioje dalyvavo ir kariai. Ypač didelio dėmesio susilaukė karių organizuota karinės kovinės savigynos pamoka ir šaudymo iš pneumatinių šautuvų varžybos.

 

LKM informacija

 

Komentuokite
Krašto apsaugos ministerija pasilieka teisę pašalinti komentarus, įžeidžiančius žmogaus garbę ir orumą, skatinančius tautinę, rasinę, religinę nesantaiką, skatinančius smurtą.
Vardas
El. paštas
Komentaro tekstas
Apsaugos kodas secimg

 

 
 

 
 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
Sprendimas: Fresh Media