Lietuvos kariuomenė
 
Grįžti į pradinįSvetainės medis English Neįgaliesiems

 

 

linkas ministerija 

Senolis galiūnas kuopos artimųjų šventėje

2013-08-26
image

Rugpjūčio 24 d. Mechanizuotosios pėstininkų brigados ,,Geležinis Vilkas" Lietuvos Didžiojo kunigaikščio Algirdo mechanizuotojo pėstininkų bataliono (toliau - Algirdo bataliono) III mechanizuotosios pėstininkų kuopos (toliau - III kuopos) kariai ir jų artimieji kartu susirinko Algirdo bataliono teritorijoje į III kuopos šeimų šventę. Buvo beveik 100 dalyvių - ir gausus karių vaikų pulkas, ir senjorai.

 

Kuopos vadas kapitonas Gediminas Ališauskas padėkojo karių artimiesiems už jų itin reikalingą paramą, palaikymą, ištvermę ir pasiaukojimą. Vėliau visi dalyviai susipažino su karių naudojama pagrindine ginkluote ir technika, o galiausiai patys išbandė karinius sportinius žaidimus, pasitikrindami akies taiklumą, rankos stiprumą, ištvermę ir vikrumą.

 

Renginio pabaigoje buvo išrinkti rungčių nugalėtojai, ir, kaip pridera, niekas neprilygo jaunajai kartai. 12-16 metų amžiaus karių artimieji įrodė, kad jiems priklauso ateitis, ir dominavo visose rungtyse. O visus labiausiai nustebino 97 metų šventės dalyvis Juozas, kuris ne tik spinduliavo jaunatvišku žvalumu, bet ir įrodė, kad gali išlaikyti 60 mm minosvaidžio miną 5 min. 34 s.

 

Per renginį artimieji galėjo pamatyti ir įsitikinti, kokia įdomi ir sudėtinga kario tarnyba, o jų nuoširdus dėmesys ir supratimas įkvėpė karius dar geriau tarnauti Tėvynės labui.

 

Algirdo mechanizuotojo pėstininkų bataliono S5 skyriaus viršininkas kapitonas Ričardas Kazlauskas, 8-676-06192

Komentuokite
Krašto apsaugos ministerija pasilieka teisę pašalinti komentarus, įžeidžiančius žmogaus garbę ir orumą, skatinančius tautinę, rasinę, religinę nesantaiką, skatinančius smurtą.
Vardas
El. paštas
Komentaro tekstas
Apsaugos kodas secimg

 

 
 

 
 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
Sprendimas: Fresh Media