Lietuvos kariuomenė
 
Grįžti į pradinįSvetainės medis English Neįgaliesiems

 

 

linkas ministerija 

Husarų bataliono kariai kuria naujas tradicijas

2015-01-25
image

Karaliaus Mindaugo husarų batalionas šią žiemą organizuoja visuomeninus renginius - žiemos slidžių žygius Panevėžio mieste ir rajone - „Husaro žygis“. Šiais žygiais siekiama skatinti ne tik karių, bet ir civilių Panevėžio miesto ir rajono gyventojų aktyvų ir sveiką gyvenimo būdą, o žygiuose kviečiami dalyvauti profesionalūs sportininkai ir mėgėjai. Planuojama, kad „Husaro žygiai“, priklausomai nuo oro sąlygų, vyks 2015 m. sausio - kovo mėnesių sekmadieniais.

 

Sulaukus pakankamai sniego ir tinkamos oro temperatūros, startas „Husaro žygiams“ buvo duotas šį sekmadienį, sausio 25 d. Pirmasis žygis slidėmis buvo organizuojamas Panevėžio miesto parke. Sekmadienį parke susirinko itin daug žiemos pramogomis besimėgaujančių panevėžiečių - vaikai nuo kalnų leidosi rogutėmis, džiaugėsi sniegu. Iš jų išsiskyrė ir kelios dešimtys slidžių sporto entuziastų, panorusių drauge su husarų bataliono kariais išbandyti kiek apie 1 km ir beveik 4 km trasas.

 

Žygiui startą davė Panevėžio miesto meras Vitalijus Satkevičius, pasidžiaugęs, kad parke žiemišku oru džiaugiasi gausybė žmonių. Miesto meras linkėjo slidininkams po žygio jaustis dar geriau negu jaučiasi prieš jį. Prieš pradedant žygį, jo dalyviams įteiktos dalyvio kortelės, kurios vėliau, jau įveikus pasirinkto ilgio žygio trasą, buvo pažymėtos specialiu žymekliu. Tris atžymas savo kortelėse surinkę žygių dalyviai bus apdovanojami atminimo dovanėlėmis.

 

Įveikę pasirinkto ilgio trasas slidėmis, husarų bataliono kariai ir kiti aktyvaus laisvalaikio mėgėjai džiaugėsi, kad pagaliau sulaukė slidžių sportui tinkamo oro ir drauge tikėjosi, kad tokios oro sąlygos išsilaikys dar bent iki kito sekmadienio, kai žygį planuojama organizuoti Berčiūnuose. Šį savaitgalį „Husaro žygiui“ buvo duotas puikus startas, todėl kitą sekmadienį husarų batalionas ne tik tikisi sulaukti dar daugiau dalyvių, puikaus oro, bet ir žada ilgesnių trasų.

 

Husarų batalionas tikisi, kad šį savaitgalį gana aktyviai miesto ir rajono gyventojų sutikta slidžių žygių iniciatyva įgaus pagreitį ir taps nauja tradicija, kuria kariai ir miesto bei rajono gyventojai galės mėgautis ir kitais metais.

 

Komentuokite
Krašto apsaugos ministerija pasilieka teisę pašalinti komentarus, įžeidžiančius žmogaus garbę ir orumą, skatinančius tautinę, rasinę, religinę nesantaiką, skatinančius smurtą.
Vardas
El. paštas
Komentaro tekstas
Apsaugos kodas secimg

 

 

 
 

 
 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
Sprendimas: Fresh Media