Lietuvos kariuomenė
 
Grįžti į pradinįSvetainės medis English Neįgaliesiems

 

 

linkas ministerija 

Prisiekė beveik šimtas Lietuvos karių

2015-01-30
image

Sausio 30 d. Didžiojo Lietuvos etmono Jonušo Radvilos mokomajame pulke Lietuvai prisiekė 39 Bazinių karinių mokymų ir 60 Bazinio kario savanorio įgūdžių kurso karių savanorių. Tai pirmoji 2015 metais tarnauti atėjusių jaunuolių priesaika. Priesaikos tekstą karių vardu skaitė geriausiu BKM laidos kariu išrinktas jaunesnysis eilinis Vilius Portapas, kuris kursų metu pasižymėjo puikia motyvacija ir gerai atliekamomis pareigomis.

 

Visus priesaiką Lietuvos Respublikai davusius karius pasveikino Krašto apsaugos savanorių pajėgų vyriausiasis  puskarininkis seržantas majoras Darius Masiulis ir, pagal savanorių tradiciją, įteikė atminimo dovaną geriausiai Bazinį kario savanorio įgūdžių kursą baigusiai karei savanorei jaunesniajai eilinei Viktorijai Gedgaudaitei.

 

Iškilmingoje priesaikos ceremonijoje taip pat dalyvavo Krašto apsaugos savanorių pajėgų rinktinių vyriausieji puskarininkiai, karių artimieji ir kiti svečiai. 2015 metais į Bazinius karinius mokymus planuojama pakviesti ne mažiau 1000 karių, o į Bazinius kario savanorių įgūdžių kursus - apie 800 karių savanorių.


Atranką į Lietuvos kariuomenę vykdo Krašto apsaugos savanorių pajėgos. Apie tarnybos Lietuvos kariuomenėje galimybes ir privalumus daugiau informacijos suteikiama nemokama telefono linija 8 800 12 340, taip pat interneto tinklalapyje http://www.karys.lt/.

 

Mokomojo pulko nuotraukos

 

Komentuokite
Krašto apsaugos ministerija pasilieka teisę pašalinti komentarus, įžeidžiančius žmogaus garbę ir orumą, skatinančius tautinę, rasinę, religinę nesantaiką, skatinančius smurtą.
Vardas
El. paštas
Komentaro tekstas
Apsaugos kodas secimg

 

 

 
 

 
 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
Sprendimas: Fresh Media