Lietuvos kariuomenė
 
Grįžti į pradinįSvetainės medis English Neįgaliesiems

 

 

linkas ministerija 

Didžiausioje žaidimų parodoje - ir Lietuvos kariuomenė

2016-10-27
image

Spalio 29-30 d. Lietuvos kariuomenės atstovai dalyvaus viename didžiausių pramoginių ir kultūrinių renginių, pritraukiančių tūkstančius žaidimų „GameOn 2016" gerbėjų. Dalyviai turės galimybę išbandyti jėgas Lietuvos kariuomenės ekspozicijoje įrengtose kliūtyse.


Renginio metu lankytojai bus kviečiami apsilankyti situacinio šaudymo šratasvydžio šaudykloje, kurioje galės patys patirti, kaip realiai atrodo jų pamėgti kompiuteriniai žaidimai (angl. Call of Duty, Battlefield ir kt.), taip pat galės dalyvauti rungtyse ir laimėti prizų. Įvykdyti šturmo užduotis padės Lietuvos kariuomenės instruktoriai, kurie taip pat pademonstruos, kaip taisyklingai šaudyti judant, keisti šaudymo padėtis.


Parodos lankytojai galės pabendrauti su karo prievolės specialistais, užduoti jiems rūpimus klausimus, pasikonsultuoti dėl karjeros Lietuvos kariuomenėje galimybių. Apsisprendę tapti Lietuvos kariuomenės kariais, turės galimybę čia pat vietoje pateikti prašymus atlikti karo tarnybą.


„GameOn 2016" - tai erdvė, kurioje kompiuteriniai žaidimai, mobiliosios aplikacijos ir virtuali realybė susilies į bendrą žaidimų kultūros reiškinį. Kiekviena parodos erdvė siūlys unikalią patirtį. Esporto salėje virs kovos dėl Baltijos čempionų titulo, konferencijų salėse vyks pažintinės ir edukacinės paskaitos, parodų salėse žaidėjų lauks naujausi kompiuteriniai žaidimai, virtualios realybės pramogos, žaidėjams skirtos įrangos demonstracija, kitos pramogos ir turnyrai, taip pat daug dėmesio pritraukiančio Cosplay konkurso bei galybės kitų, su žaidimų kultūra susijusių, siurprizų.


„GameOn 2016" vyks spalio 29-30 d. parodų ir kongresų centre Litexpo.

 

Pranešimo autorė - Raminta Laimė Raudytė, Lietuvos kariuomenės Karo prievolės ir komplektavimo tarnybos Verbavimo ir viešųjų ryšių skyriaus specialistė, tel.: 8 5 210 3726.

 

Komentuokite
Krašto apsaugos ministerija pasilieka teisę pašalinti komentarus, įžeidžiančius žmogaus garbę ir orumą, skatinančius tautinę, rasinę, religinę nesantaiką, skatinančius smurtą.
Vardas
El. paštas
Komentaro tekstas
Apsaugos kodas secimg

 

 

 
 

 
 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
Sprendimas: Fresh Media