Lietuvos kariuomenė
 
Grįžti į pradinįSvetainės medis English Neįgaliesiems

 

 

linkas ministerija 

Dalinių štabuose tarnaujantys puskarininkiai kraunasi žinių bagažą

2017-01-26
image

Sausio 26 d. Sausumos pajėgų Juozo Lukšos mokymo centre baigėsi 3 savaičių trukmės Štabo darbo kursas, kuriame JLMC ekspertai ir kviestiniai instruktoriai teikė bazines žinias ir mokė atlikti praktinius darbus reikalingus bataliono lygmens štabo, S1-S6 skyrių specialistų pareigų vykdymui operacijų planavimo ir valdymo metu.


Šio kurso metu puskarininkiai supažindinami su sprendimo priėmimo procesu bei atlieka praktines užduotis, taip įgydami žinių ir įgūdžių, reikalingų dalinio štabui vykdant operacijų planavimą ir valdymą. Didelę reikšmę kurso metu turi ir klausytojų dalinimasis jau turima patirtimi bei turimų žinių suvienodinimas, kas ateityje leis greičiau ir lengviau integruotis pakeitus tarnybos vietą. Puskarininkiai, besimokydami kurse, pritaria nuomonei, kad bataliono lygmens karinių doktrinų išmanymas suteikia galimybę būti geresniu specialistu tiek kasdienėje tarnyboje, tiek mokymų metu.


Štabo darbo kursą organizavo JLMC kovos kursų ekspertas, paskaitas dėstė ir praktinėse sprendimo priėmimo proceso pratybose dalyvavo neetatiniai instruktoriai iš įvairių Sausumos pajėgų vienetų. Instruktoriai perteikė klausytojams savo žinias ir patirtį bei suteikė daug naudingų praktinių patarimų.


Mokymo centro uždavinys – organizuoti ir vykdyti Sausumos pajėgų karių karinį mokymą, karinių vienetų taktinį kovinį rengimą, užtikrinti karinę ekspertizę manevro, karo inžinerijos, žvalgybos ir paramos ugnimi srityse.

 

 vrš. Gintauto Maurico nuotraukos

Komentuokite
Krašto apsaugos ministerija pasilieka teisę pašalinti komentarus, įžeidžiančius žmogaus garbę ir orumą, skatinančius tautinę, rasinę, religinę nesantaiką, skatinančius smurtą.
Vardas
El. paštas
Komentaro tekstas
Apsaugos kodas secimg

 

 

 
 

 
 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
Sprendimas: Fresh Media