Lietuvos kariuomenė
 
Grįžti į pradinįSvetainės medis English Neįgaliesiems

 

 

linkas ministerija 

(2017 - 01) naujienų archyvas

Lietuvos kariai dalyvavo akcijoje ,,Būk matomas“ ir skatino pėsčiuosius nešioti atšvaitus tamsiuoju paros metu
2017-01-12
img

Sausio 12 d. Rukloje dislokuotos Mechanizuotosios pėstininkų brigados ,,Geležinis Vilkas“, Lietuvos didžiojo kunigaikščio Algirdo ir Kunigaikščio Vaidoto mechanizuotųjų pėstininkų ir Generolo Romualdo Giedraičio artilerijos batalionų kariai dalyvavo akcijoje ,,Būk matomas“. Kariai kartu su kelių policininkais ir Kauno regiono kelių atstovais pėstiesiems eismo dalyviams Žasliuose, Karmėlavoje, Nočiūnuose ir Barūpėje dalino atšvaitus, suteikė informacijos, kaip reikia juos teisingai nešioti ir pasakojo apie kitas saugos priemones kelyje.

null
Lietuvos kariuomenės vadas susitiko su buvusiu vyriausiuoju NATO ir JAV pajėgų Europoje vadu atsargos generolu Philipu M. Breedlove'u
2017-01-12
img

Sausio 12 d. Lietuvos kariuomenės vadas generolas leitenantas Jonas Vytautas Žukas aptarti saugumo aktualijų Vilniuje susitiko su Lietuvoje viešinčiu Jungtinių Amerikos Valstijų kariuomenės atsargos generolu Philipu Marku Breedlove'u – buvusiu vyriausiuoju NATO ir JAV pajėgų Europoje vadu.

null
Klaipėdoje vyks Karinių jūrų pajėgų patrulinio laivo P15 „Sėlis“ inauguracija ir vardo suteikimo ceremonija
2017-01-11
img

Sausio 11 d. Lietuvos karinių jūrų pajėgų karo laivų flotilėje Klaipėdoje vyks iš Danijos įsigyto patrulinio laivo P15 „Sėlis“ inauguracijos ir vardo suteikimo ceremonija.

null
Kalėdinis aukcionas Ukrainos puskarininkių korpusui paremti
2017-01-11
img

Aleksoto seniūnijos teritorijoje esanti Lietuvos kariuomenės mokykla ir Aleksoto bendruomenės centras bendradarbiauja jau daugiau kaip dešimt metų. 2016 m. gruodžio 29 d. Aleksoto bendruomenė kalėdinės šventės metu organizavo lėšų rinkimą Ukrainos kariuomenės puskarininkių mokyklos plėtrai.

null
Karinių jūrų pajėgų karininkai tobulina žinias vadovavimo ir štabo karininkų kursuose Latvijoje
2017-01-10
img

Sausio 9 d. Rygoje, Latvijos gynybos akademijoje prasidėjo kasmetiniai Baltijos šalių karinių jūrų pajėgų vadovavimo ir štabo karininkų kursai (angl. NICSC - Naval Intermediate Command and Staff Course). Kartu su Estijos ir Latvijos karininkais šiuose pusmečio trukmės kursuose studijuoti pradėjo ir du Lietuvos karinių jūrų pajėgų (KJP) karininkai.

null
Į operaciją Afganistane išlydėti Lietuvos kariai
2017-01-10
img

Sausio 10 dieną Lietuvos kariuomenės Jungtiniame štabe į Tarptautinę operaciją “Tvirta parama” (angl. Resolute support mission – RSM) Afganistano Respublikoje išlydėti Lietuvos kariuomenės kariai.

null
Krašto apsaugos ministerijoje aptartas ir įtvirtintas Lietuvos kariuomenės bendradarbiavimas su Vidaus reikalų ministerijos institucijomis ir Muitinės departamentu
2017-01-10
img

Sausio 10 d. Krašto apsaugos ministerijoje vyko kasmetinis Lietuvos kariuomenės, Vidaus reikalų ministerijos institucijų (Policijos departamento, Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamento, Valstybės sienos apsaugos tarnybos, Vadovybės apsaugos departamento ir Viešojo saugumo tarnybos) ir Muitinės departamento prie Finansų ministerijos vadovų susitikimas, kurio metu aptartas praėjusių metų tarpinstitucinis bendradarbiavimas, ir pasirašyti 2017 m. tarpusavio bendradarbiavimo planai.

null
Vaidoto batalionui ­­­­­­– 25-eri metai
2017-01-09
img

Sausio 6 d. Mechanizuotosios pėstininkų brigados „Geležinis Vilkas“ kunigaikščio Vaidoto mechanizuotasis pėstininkų batalionas iškilmingai paminėjo dalinio dvidešimt penktąsias įkūrimo metines.

null
Pirmasis Motorizuotosios pėstininkų brigados „Žemaitija“ gimtadienis
2017-01-07
img

Š. m. sausio 6 d. iškilmingu renginiu Klaipėdos karininkų ramovėje buvo paminėtos pirmosios Lietuvos kariuomenės Sausumos pajėgų Motorizuotosios pėstininkų brigados „Žemaitija" įkūrimo metinės.

null
Oro gynybos batalionas atnaujino sąveikos planą su Valstybės sienos apsaugos tarnyba
2017-01-06
img

Sausio 4 d. Oro gynybos bataliono atstovai susitiko su Valstybės sienos apsaugos tarnybos Ignalinos rinktinės vadovybe ir Ignalinos atominės elektrinės atstovais.

null
 

 

 
 

 
 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
Sprendimas: Fresh Media