Lietuvos kariuomenė
 
Grįžti į pradinįSvetainės medis English Neįgaliesiems

 

 

linkas ministerija 

Baigėsi tarptautinės pratybos „Geležinis vilkas II“

2017-10-31
image

Šią savaitę generolo Silvestro Žukausko poligone baigėsi dvi savaites trukusios tarptautinės pratybos „Geležinis vilkas II“ (angl. Iron Wolf II). Pratybų metu įvairūs Lietuvos kariuomenės kariniai vienetai kartu su sąjungininkais treniravosi atlikti įvairaus tipo operacijas tiek dienos, tiek ir nakties metu.  

 

Pratybos sulaukė ir didelio dėmesio aukščiausiame politiniame bei kariniame lygmenyje. Pratybose lankėsi Lietuvos Prezidentė, kovinėje grupėje tarnaujančius karius aplankė Liuksemburgo Didysis Hercogas Henri, taip pat atvyko ir JAV sausumos pajėgų Europoje vadas gen. ltn. F.B. Hodges.

 

Į tarptautines pratybas buvo integruoti ir daugiau nei 100 parengtojo rezervo karių. Jie kartu su Ulonų bataliono kariais treniravosi ir atliko įvairaus pobūdžio užduotis. Pratybų metu rezervo kariai turėjo galimybę ne tik atnaujinti savo įgūdžius, bet ir susipažinti su sąjungininkų ginkluote bei karine technika. Kariai iš tarptautinio bataliono Ulonų bataliono rezervistams papasakojo apie savo veiklą ir apie naudojamą ginkluotę bei techniką.

   

Pratybos „Geležinis vilkas II“ vyko spalio 18-30 d. Jose dalyvavo daugiau nei 2,3 tūkst. karių iš trylikos NATO šalių, taip pat NATO daugianacionalinio Šiaurės Rytų korpuso vadavietės štabo elementas, jas rėmė Lietuvos karinės oro pajėgos.

 

Vyr. eil. Vaigos Zalatoriūtės ir gr. Arno Čemerkos nuotraukos

Komentuokite
Krašto apsaugos ministerija pasilieka teisę pašalinti komentarus, įžeidžiančius žmogaus garbę ir orumą, skatinančius tautinę, rasinę, religinę nesantaiką, skatinančius smurtą.
Vardas
El. paštas
Komentaro tekstas
Apsaugos kodas secimg

 

 
 

 
 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
Sprendimas: Fresh Media