Lietuvos kariuomenė
 
Grįžti į pradinįSvetainės medis English Neįgaliesiems

 

 

linkas ministerija 

Vyko valstybės ginkluotųjų pajėgų štabų pratybos

2018-04-27
image

Balandžio 23-27 dienomis Lietuvos kariuomenės Gynybos štabe ir visų ginkluotųjų pajėgų štabuose vyko valstybės ginkluotos gynybos stalo pratybos „Perkūno Tvirtovė 2018", kurias organizavo Lietuvos kariuomenės Gynybos štabas.


Pratybose dalyvavę atstovai vykdė Lietuvos valstybės gynybos planavimą ir jos vykdymą, reaguojant į įvairaus pobūdžio incidentus, keliančius grėsmę nacionaliniam saugumui ir šalies suverenumui.


„Lietuvos valstybės gynyba- svarbiausia kiekvieno Lietuvos kario ir piliečio užduotis ir pareiga. Šiose pratybose veikdami išvien turėjome puikią galimybę įvertinti kariuomenės štabų pasirengimą ir koordinaciją tarp visų institucijų, proceso dalyvių, taip pat šios pratybos leido tinkamai pasiruošti artėjančioms svarbiausioms šių metų kariuomenės pratyboms „Perkūno Griausmas 2018" "- sakė pratyboms vadovavęs karininkas Lietuvos kariuomenės Gynybos štabo viršininkas gen. mjr. Vitalijus Vaikšnoras.


Šiose pratybose dalyvavo Lietuvos kariuomenės vadovybė, atstovai iš visų Lietuvos kariuomenės pajėgų, Krašto apsaugos ministerijos, Vidaus reikalų ministerijos pavaldžių vienetų ir Šaulių Sąjungos.


Pratybos "Perkūno Tvirtovė"- tai strateginio- operacinio lygmens pratybos skirtos planuoti ir tobulinti valstybės ginkluotos gynybos organizavimą ginkluotoms pajėgoms veikiant savarankiškai ir sąveikaujant su atvykstančiomis sąjungininkų pajėgomis. Vienas iš pagrindinių Lietuvos kariuomenės taikos meto uždavinių - užtikrinti kovinės parengties palaikymą ir pasiruošimą valstybės ginkluotai gynybai.

Komentuokite
Krašto apsaugos ministerija pasilieka teisę pašalinti komentarus, įžeidžiančius žmogaus garbę ir orumą, skatinančius tautinę, rasinę, religinę nesantaiką, skatinančius smurtą.
Vardas
El. paštas
Komentaro tekstas
Apsaugos kodas secimg

 

 
 

 
 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
Sprendimas: Fresh Media